• Головна
  • Деклараційна кампанія 2020: термін подання декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік продовжено
декларування 2020 відеоурок
08:25, 25 березня 2020 р.

Деклараційна кампанія 2020: термін подання декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік продовжено

декларування 2020 відеоурок
Деклараційна кампанія 2020: термін подання декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік продовжено
Головне управління ДПС у Черкаській області інформує мешканців Черкащини про продовження до 1 липня 2020 року терміну подання річної податкової декларації про майновий стан і доходи за минулий рік.
Суму податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) та військового збору зазначену в річній податковій декларації платники податків самостійно сплачують до 1 жовтня 2020 року.
При направленні декларації засобами електронного зв’язку можна скористатися електронним сервісом в "Електронному кабінеті», який передбачає часткове автоматичне заповнення декларації на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та відомостей щодо об’єктів нерухомого (рухомого) майна.
Для подання податкових декларацій в електронній формі у режимі реального часу (on-line) та використання сервісу автоматичного заповнення на основі даних ДПС необхідно:
отримати електронний цифровий підпис можна у кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг, перелік яких розміщено на сайті центрального засвідчувального органу Міністерства цифрової трансформації України (czo.gov.ua) у розділі «Довірчі послуги» також з зазначеним переліком можливо ознайомитися у відкритій частині «Електронного кабінету»;
авторизуватися за допомогою особистого електронного ключа;
отримати відомості про отримані доходи з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків;
після отримання відповіді від ДПС у розділі «вхідні/вихідні документи», перейти до заповнення на основі даних ДПС у режимі «Декларація про майновий стан і доходи».
Також необхідно зазначити, що Державна податкова служба України для платників податків започаткувала серію відеоуроків щодо користування електронними сервісами.
Так, за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/412310.html розміщено відеоурок пресвячений заповненню річної податкової декларації про майновий стан і доходи громадян.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#декларування 2020 відеоурок подання декларації

Коментарі

Оголошення
live comments feed...