• Головна
  • Смілянський виконком не узаконив 40,8% втрат води
втрати води
19:51, 25 березня 2020 р.

Смілянський виконком не узаконив 40,8% втрат води

втрати води
Смілянський виконком не узаконив 40,8% втрат води

25 березня на засіданні виконавчого комітету Смілянської міської ради розглядали питання про встановлення загальних індивідуальних технологічних нормативів на використання питної води для КП «ВодГео». Простими словами, зазначені нормативи – це звичайнісінькі втрати води підприємством, які враховуються під час формування тарифу на водопостачання. Відповідно, чим більший відсоток втрат, тим вищий тариф на воду, в тому числі і для населення.

Причини такої кількості втрат води озвучували різні: зношені мережі водопостачання, встановлення магнітів на лічильниках, незаконні врізки тощо. З усім цим, запевнив директор КП «ВодГео», триває боротьба, але реальні втрати нині становлять 40,8%. При цьому фахівці технологічного інституту на замовлення Смілянського міського управління ЖКГ надали свої висновки і, врахувавши стан мереж, визначили втрати на рівні більше 50%.

Ці норми, відповідно до чинного законодавства, виконком має затверджувати раз у 5 років. Востаннє рішення щодо загальних індивідуальних норм питної води для водопостачального підприємства Сміли приймали у 2015-му році.

25 березня після довгих дискусій запропонований відсоток втрат члени виконавчого комітету не узаконили.

Більше новин з життя міста ви можете отримати тут: https://www.4733.com.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##втрата води #тариф #виконком

Коментарі

Оголошення
live comments feed...