Смілянський виконком не узаконив 40,8% втрат води

Смілянський виконком не узаконив 40,8% втрат води, Inna

25 березня на засіданні виконавчого комітету Смілянської міської ради розглядали питання про встановлення загальних індивідуальних технологічних нормативів на використання питної води для КП «ВодГео». Простими словами, зазначені нормативи – це звичайнісінькі втрати води підприємством, які враховуються під час формування тарифу на водопостачання. Відповідно, чим більший відсоток втрат, тим вищий тариф на воду, в тому числі і для населення.

Причини такої кількості втрат води озвучували різні: зношені мережі водопостачання, встановлення магнітів на лічильниках, незаконні врізки тощо. З усім цим, запевнив директор КП «ВодГео», триває боротьба, але реальні втрати нині становлять 40,8%. При цьому фахівці технологічного інституту на замовлення Смілянського міського управління ЖКГ надали свої висновки і, врахувавши стан мереж, визначили втрати на рівні більше 50%.

Ці норми, відповідно до чинного законодавства, виконком має затверджувати раз у 5 років. Востаннє рішення щодо загальних індивідуальних норм питної води для водопостачального підприємства Сміли приймали у 2015-му році.

25 березня після довгих дискусій запропонований відсоток втрат члени виконавчого комітету не узаконили.

Більше новин з життя міста ви можете отримати тут: https://www.4733.com.ua/

#втрата води #тариф #виконком
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі