• Головна
  • У Чорнобильській зоні поржежу не можуть загасити вже ВОСЬМИЙ день
пожежа в Чорнобилі
23:15, 11 квітня 2020 р.

У Чорнобильській зоні поржежу не можуть загасити вже ВОСЬМИЙ день

пожежа в Чорнобилі
 У Чорнобильській зоні поржежу не можуть загасити вже ВОСЬМИЙ день

11 квітня у Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення підрозділами ДСНС спільно з працівниками лісової охорони ДАЗВ продовжується гасіння пожеж на території Корогодського, Котовського та Денисовецького лісництв.

Cпостерігається горіння трав’яного настилу, очерету та лісової підстилки окремими осередками.

Про це йдеться на сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

До гасіння пожеж залучено 312 чол. та 83 од. техніки, з них від ДСНС 257 чол. о/с та 59 од. техніки в тому числі 3 літаки та 3 вертольоти ДСНС, якими 10 квітня здійснено 96 скидів – 240 т води (літаки АН – 32 здійснили 8 скидів – 64 т води та вертольоти МІ – 8 здійснили 88 скидів – 176 т води).

Радіаційний фон по м. Києву та Київській області у межах норми та не перевищує природних фонових значень (м. Київ – 0,013 мР/год, Київська область – в межах 0,011 мР/год. при допустимому фоні 0,05 мР/год).

У МНС також стверджують, що в зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення рівні потужності еквівалентної дози гамма випромінювання не змінилися (м. Чорнобиль – 0,020 мР/год., на КДП Дитятки 0,01 мР/год. при контрольно допустимому рівні до 0,055 мР/год.).

Але в мережі інтернет сьогодні з'явилось відео від вогнеборця, який задіяний в гасінні пожежі у Чорнобільській зоні, яку не можуть загасити вже ВОСЬМИЙ день! З відео видно, як горить закинуте село.

- апокаліптична картина... Хлопці працюють БЕЗ костюмів хімічного чи радіаційного захисту, а в деяких місцях, повторюсь вкотре, радіаційний фон перевищує норму у 16 разів... ЯК це називається...?Досі ніде не бачимо новини про створення оперативного штабу на чолі з керівництвом ДСНС, Держекоінспекції та НГУ, а між іншим, пожежа в Зоні розповзлася вже по двох областях (Київській та Житомирській),На Рівненщині - окрема пожежа, як і на Чернігівщині, себто горить ВСЕ Українське Полісся та частина Сіверщини... Це БІДА Державного рівня! - - стверджує автор відео.

Будьте в курсі подій разом з нами:https://www.4733.com.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...