• Головна
  • Карантин - унікальна можливість вийти із суєти і відчути себе та своє життя
15:47, 13 квітня 2020 р.

Карантин - унікальна можливість вийти із суєти і відчути себе та своє життя

Карантин - унікальна можливість вийти із суєти і відчути себе та своє життя

Зараз, під час карантину, ми вчимося проводити час в компанії самого себе і близьких людей, але більшість людей це чомусь лякає. Унікальна можливість вийти з суєти і відчути своє життя: ким ми є насправді і хто поруч з нами, наскільки ми цінуємо те, що маємо, що хотіли б змінити і в якому напрямку рухатися далі, які наші захоплення і улюблені справи, на які, зазвичай, нам так не вистачало часу.

Бути наодинці з собою, зі своїми бажаннями, почуттями, досвідом і знаннями - це прекрасна можливість для перезавантаження і переосмислення цінностей. Це шлях до себе і знайомство з собою.

Якщо Ви не знаходите себе на самоті, відчуваєте дискомфорт, відчуваєте розгубленість через те, що у вас немає зараз можливості для соціальної активності, планування і реалізації, задумайтеся, можливо ви так захопилися думками про майбутнє, що втратили відчуття сьогодення і все в якийсь момент пішло на самоплив.

Карантин - унікальна можливість вийти із суєти і відчути себе та своє життя, фото-1

Вас лякає перспектива провести час наодинці з собою або вам не комфортно перебувати в своєму домі, який повинен бути вашим простором комфорту, відпочинку і відновлення сил.

Карантин - унікальна можливість вийти із суєти і відчути себе та своє життя, фото-2

Вам нудно з собою і Ви не вмієте насолоджуватися кожним моментом, пробуджуючи в собі стан оптимізму і натхнення, а також заряджати цим позитивним станом своїх рідних людей.

Карантин - унікальна можливість вийти із суєти і відчути себе та своє життя, фото-3

Коли люди спілкуються з вами, живуть з вами, працюють, дружать, як ви думаєте, що вони відчувають перебуваючи поруч з вами? Відповідь очевидна, саме те, що ви відчувайте наодинці з собою і те, що ви відчуваєте, перебуваючи в своїй родині, коли вам нікуди не треба поспішати, і у Вас немає можливості перемикати свою увагу на будь-які справи, роботу або відволіктися за допомогою шопінгу, ресторанів і інших розваг.

Карантин - унікальна можливість вийти із суєти і відчути себе та своє життя, фото-4

Тоді саме для Вас цей період карантину, хороший для того, щоб більше розібратися в собі, зрозуміти на що саме ви витрачаєте своє життя і енергію, що для вас насправді важливо.

Психолог Анна Герман

Будьте в курсі подій разом з нами:https://www.4733.com.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...