• Головна
  • Пенсіонерам виплатять одноразову допомогу та щомісячну компенсацію
доплата пенсіонерам
09:17, 14 квітня 2020 р.

Пенсіонерам виплатять одноразову допомогу та щомісячну компенсацію

доплата пенсіонерам
Пенсіонерам виплатять одноразову допомогу та щомісячну компенсацію

Верховна Рада схвалила зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік".

У Міністерстві соціальної політики України запевняють, що вже найближчими днями розпочнуться ініційовані Президентом України виплати одноразової грошової допомоги у розмірі тисяча гривень пенсіонерам та іншим незахищеним верствам населення.

Одноразову допомогу в сумі 1 тисяча гривень отримають пенсіонери, розмір пенсійної виплати яких менше 5 тисяч гривень, та громадяни, які одержують державну соціальну допомогу у зв’язку з інвалідністю та за віком замість пенсії.

Світлина від Міністерство соціальної політики України.

Світлина від Міністерство соціальної політики України.

"Після набрання чинності змін до держбюджету потрібно близько 5 днів для того, щоб розпочати виплати. Рішення парламенту дає можливість додатково спрямувати понад 10 мільярдів гривень для виплати одноразової допомоги у розмірі 1000 гривень більш ніж 10,6 мільйонів людей" -  стверджує Міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Лазебна

Лазебна

Пенсіонерам, які отримують пенсії на банківські картки, одноразову допомогу в розмірі 1 тисячі гривень буде зараховано автоматично, а тим, хто отримує пенсію через Укрпошту, гроші принесе листоноша.

Крім того, 7 квітня 2020 року розпочато виплату ініційованих Президентом України щомісячних компенсацій 80-річним пенсіонерам у розмірі до 500 гривень.

„Я хочу звітувати перед суспільством, що ми реалізували першу нашу ініціативу стосовно підвищення пенсій нашим 80-річним пенсіонерам: з учорашнього дня вони почали отримувати додаткові кошти. Це наше перше головне рішення”, - зазначила очільниця міністерства соцполітики на брифінгу за результатами засідання Уряду.

Марина Лазебна також заспокоїла громадян, які вже отримали 4-6 квітня пенсії без зазначеної компенсації, – кошти будуть виплачені у повному обсязі за окремими відомостями.

Нагадаємо, відповідним рішенням Уряду передбачено встановлення щомісячної компенсації у розмірі до 500 гривень пенсіонерам віком понад 80 років, в яких розмір пенсії не перевищує 9 205 гривень.

Такі пенсіонери отримують компенсаційну виплату в доповнення до вже встановлених статусних підвищень, надбавок до пенсій дітям війни, учасникам бойових дій, членам сімей загиблих, учасникам війни.

Крім того, встановлено найменшу пенсійну виплату на рівні 2 600 гривень (із урахуванням підвищень до пенсії) пенсіонерам старше 80 років зі страховим стажем 20 років для жінок та 25 років для чоловіків.

У квітні відповідну компенсацію отримають 1,5 млн пенсіонерів.

Будьте в курсі подій разом з нами: https://www.4733.com.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#доплата пенсіонерам
Останні новини
Оголошення
live comments feed...