• Головна
  • У Смілянському районі виявили дитину, хвору на COVID-19. В м. Сміла 14.04 нових захворювань не виявлено
стан зараження
16:19, 14 квітня 2020 р.

У Смілянському районі виявили дитину, хвору на COVID-19. В м. Сміла 14.04 нових захворювань не виявлено

стан зараження
У Смілянському районі виявили дитину, хвору на COVID-19. В м. Сміла 14.04 нових захворювань не виявлено

На жаль, підтверджено ще один випадок інфікування COVID-19 у Смілянському районі. Про це проінформували сьогодні на офіційному сайті Смілянської РДА.

Загальне число інфікованих - 3 особи. Останній випадок - дитина, в якої попередньо діагностували ГРВІ. Після проведення дослідження ПЛР, в неї було виявлено COVID-19. На даний час дитина госпіталізована до Черкаської інфекційної лікарні та перебуває під наглядом лікарів.

За версією видання Сміла.UA: "ушпиталена маленька дитина з неблагополучної родини Носачева. Кілька днів у малюка температура сягала майже 40 градусів".

Наразі мобільною медичною бригадою проводяться виїзди з метою відбіру біологічних матеріалів для дослідження ПЛР у вже встановлених контактних осіб.

"Прошу відповідально ставитися до карантину, щоб зберегти здоров‘я та життя!!!" - закликає голова адміністрації Валерія Бандурко.

Натомість, в м. Сміла нових інфікованих наразі не виявлено - про це повідомив керівник Смілянського міського ВОЗ Микола Стуженко в коментарі Сміла ТВ.

Він також пояснив, що всі результати перевірки контактих осіб двох останніх нововиявлених в Смілі, є негативними.

Стан попередньо госпіталізованих до м. Черкас є стабільним. Перша хвора вже пішла на покращення. Останні виявлені - дві санітарки інфекційного відділення м. Сміли, почувають себе добре. В них явних ознак захворювання не спостерігається, та вони являються лише носіями. Коло їхніх контактних осіб також встановлено - це близько 12 осіб родичів та знайомих. По даних особах всі результати були негативними, але вони знаходяться на самоізоляції разом із хворими. 

Віддтак по факту захворювання даних санітарних працівниць проходить розслідування для встановлення походження в них захворювання. Через це весь медичний персонал інфекційного відділення був двічі перевірений на коронавірус і результати всі виявились негативними.

Будьте в курсі подій разом з нами: https://www.4733.com.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сміла - Смілянський район - коронавірус - кількість хворих
Останні новини
Оголошення
live comments feed...