• Головна
  • Україна повертає 19 своїх громадян, які перебували в неволі
обмін полоненими
10:51, 16 квітня 2020 р.

Україна повертає 19 своїх громадян, які перебували в неволі

обмін полоненими
Україна повертає 19 своїх громадян, які перебували в неволі

На Донбасі у четвер, 16 квітня, вранці розпочався черговий етап взаємного звільнення утримуваних осіб – Україна повертає 19 своїх громадян, які перебували в неволі на тимчасово окупованих територіях. З огляду на карантинні обмеження, які наразі діють у державі, після повернення звільнені українці направляться на обов’язкову обсервацію.

"Взаємне звільнення утримуваних осіб відбувається у рамках формату «всіх на всіх». Для Президента України Володимира Зеленського та для української влади загалом цінним є кожен, кого незаконно утримують на окупованих територіях чи в іншій країні. Україна має визволити всіх своїх громадян."  Про це йдеться на сторінці у ФБ офіційного сайту Офісу Президента.

Це вже третій етап взаємного звільнення. Перший відбувся у вересні минулого року, коли додому повернулися 35 українців, під час другого – у грудні – повернулися 76 громадян. 

Тривають переговори про звільнення українців, які утримуються на території окупованого Криму та в Росії.

Проте, щоб уникнути ускладнень при включення до списків на звільнення тих, кого Україна намагається повернути, їх імена не оприлюднюють у ЗМІ.

"Попри поширення коронавірусу та початок глобальної економічної кризи Президент Володимир Зеленський продовжує роботу над досягненням миру на Донбасі, поверненням людей і територій на умовах України." - зазначають в Офісі глави уряду.


Обмін проходить в районі контрольно-пропускного пункту біля окупованої Горлівки.

У свою чергу, Україна повертає окупантам 18 ув'язнених.

Будьте в курсі подій разом з нами: https://www.4733.com.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#звільнення 19 заруників
Оголошення
live comments feed...