• Головна
  • Запуск системи автоматичної фотовідеофіксації дорожнього руху через карантинні обмеження переноситься
САФ ДР
09:51, 30 квітня 2020 р.

Запуск системи автоматичної фотовідеофіксації дорожнього руху через карантинні обмеження переноситься

САФ ДР
Запуск системи автоматичної фотовідеофіксації дорожнього руху через карантинні обмеження переноситься

12 березня 2020 року МВС України презентувало пілотний проєкт системи фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі.

Про це йдеться на офіційному сайті НП Черкаської області.

«Ситуація на наших автошляхах – це фактично війна всередині країни. Впровадження системи фотовідеофіксації дозволить нам в рази знизити смертність на дорогах. І вже згодом ця система буде працювати по всій країні», - сказав президент України Володимир Зеленський.

Запуск системи автоматичної фотовідеофіксації дорожнього руху через карантинні обмеження переноситься, фото-1

Перший заступник Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький розповів, як здійснюватиметься контроль дорожнього руху і що очікує на порушників:

«Інформація про зафіксовані правопорушення потрапляє до системи електронної фіксації, де поліцейський перевіряє наявність та повноту даних про відповідальну особу, транспортний засіб, відповідність номерного знаку до марки і моделі ТЗ. Дана система також буде додатково працювати і допомагати поліції у визначенні транспортних засобів, які знаходяться в розшуку, угоні, а також ТЗ з невідповідними номерними знаками. Така інформація буде передаватися і оброблятися іншими службами. Коли поліцейський перевірив відповідність всіх даних і їх масив є достатнім для того, щоб притягнути особу до відповідальності, поліцейський формує постанову і накладає електронний підпис. Далі постанова автоматично надсилається до установи, яка друкує постанову і відправляє до адресата. Цю інформацію можна буде отримати не тільки в паперовому вигляді, а й подивитися в електронному кабінеті водія».

168a7870.jpg

168a7870.jpg

Заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров зазначив, що одним з найголовніших питань є інформування громадянина про факт вчинення порушення. Така інформація повинна бути зручною, швидкою та доступною.

«Наразі у нас працює два сервіси для перевірки інформації щодо виявлення порушення – через електронний кабінет водія та на сайті МВС.

Найближчим часом запрацюють мобільні додатки, які будуть в форматі push-повідомлень інформувати про те, що є інформація про факт виявлення перевищення швидкості. З 1 травня почнуть приходити постанови в паперовому вигляді», - сказав Сергій Гончаров.

Тоді повідмлялося, що запуск зазначеної системи в експлуатацію очікується з 1 травня цього року.

Запуск системи автоматичної фотовідеофіксації дорожнього руху через карантинні обмеження переноситься, фото-3

Але, через введення 11 березня Урядом суворих карантинних заходів, які вплинули і на  і роботу певних підрозділів Національної поліції та інших організацій, задіяних в процесі роботи системи автофіксаціі, тому в МВС прийнято рішення по відтермінуванню роботи системи відеофіксації порушень правил дорожнього руху до закінчення режиму суворого карантину.

Будьте в курсі подій разом з нами: https://www.4733.com.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#автоматична фотовідеофіксація дорожнього руху
Оголошення
live comments feed...