• Головна
  • В Уряді представили поетапний план зняття карантинних обмежень
вихід з карантину
21:43, 3 травня 2020 р.

В Уряді представили поетапний план зняття карантинних обмежень

вихід з карантину
В Уряді представили поетапний план зняття карантинних обмежень

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль представив поетапний план зняття обмежень карантину, що був запроваджений через коронавірусу COVID-19.

Вихід з карантину буде складатися з п’яти етапів, перший з яких має розпочатися з 11 травня.

Про це повідомила прес-служба ОДА.

5ea32f473ccb1272765987_820x360.png

5ea32f473ccb1272765987_820x360.png

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що, базуючись на цифрах і розрахунках Національної академії наук України, Кабінет Міністрів має підстави говорити про те, що зростання приросту хворих, яке можна назвати наступним піком, очікується з 3 по 8 травня.

«З 11 травня, я сподіваюся, ми розпочнемо перший етап виходу з карантину, коли ми послабимо певні обмеження, починаючи з можливості відвідувати парки, сквери. Дамо дозвіл на роботу магазинів оптової і роздрібної торгівлі непродовольчими товарами тощо», – сказав очільник Уряду.

За його словами, наступний етап виходу з карантину – це той етап, коли почне знижуватися рівень захворюваності і почнуть вивільнятися від хворих медичні заклади.

«Третій, четвертий і п’ятий етапи – це фактично завершення карантину. Крім цього є так звані червоний, помаранчевий, жовтий, зелений рівні – це коли ми зможемо розумними заходами управляти в тих точках, де виникають спалахи. Це окремі території, міста, області, райони», – зазначив Денис Шмигаль.

Він також повідомив, що вже є розуміння того, як поетапно буде запускатися громадський транспорт та з якими обмеженнями Україні доведеться жити.

«Це так звана «економіка недоторканності»: соціальна дистанція, засоби індивідуального захисту і, відповідно, ті обмеження, в яких ми живемо вже сьогодні і будемо змушені жити в цьому році точно, можливо й в наступному», – зазначив Прем’єр-міністр.

За його словами, така модель поведінки має бути сприйнята і використовуватися суспільством у майбутньому.

Будьте в курсі подій разом з нами: https://www.4733.com.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вихід з карантину
Оголошення
live comments feed...