Смілян закликають долучитись до добрих справ. Частина меценатів вже вкотре відгукнулися

Смілян закликають долучитись до добрих справ. Частина меценатів вже вкотре відгукнулися, Inna

Фахівці Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжують виявляти на теренах міста соціально вразливі сім’ї і допомагати таким родинам. Запевняють, що в надскладний час карантину їх кількість значно збільшилась.

Працівники центру соціальних служб постійно пропонують людям, котрі можуть і хочуть допомагати малозабезпеченим родинам в цей складний час матеріально, долучитись до добрих справ. Днями в черговий раз відгукнулися меценати, котрі зібрали 15 продуктових наборів для соціально вразливих сімей.

Усі зібрані продукти цього дня ж доправили тим, хто їх потребував.

Смілян закликають долучитись до добрих справ. Частина меценатів вже вкотре відгукнулися, фото-1 Смілян закликають долучитись до добрих справ. Частина меценатів вже вкотре відгукнулися, фото-2 Смілян закликають долучитись до добрих справ. Частина меценатів вже вкотре відгукнулися, фото-3 Смілян закликають долучитись до добрих справ. Частина меценатів вже вкотре відгукнулися, фото-4 Смілян закликають долучитись до добрих справ. Частина меценатів вже вкотре відгукнулися, фото-5 Смілян закликають долучитись до добрих справ. Частина меценатів вже вкотре відгукнулися, фото-6 Смілян закликають долучитись до добрих справ. Частина меценатів вже вкотре відгукнулися, фото-7 Смілян закликають долучитись до добрих справ. Частина меценатів вже вкотре відгукнулися, фото-8

Будьте в курсі подій разом з нами: https://www.4733.com.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі