• Головна
  • Інформацію про податковий борг можна отримати скориставшись електронними сервісами ДПС
податкова інформує
11:33, 26 травня 2020 р.

Інформацію про податковий борг можна отримати скориставшись електронними сервісами ДПС

податкова інформує
Інформацію про податковий борг можна отримати скориставшись електронними сервісами ДПС

Смілянське управління ГУ ДПС у Черкаській області інформує, що в ДПС оприлюднюються (оновлюються) набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

Так, щомісячно на офіційному вебпорталі ДПС оприлюднюється інформація щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, із зазначенням керівників таких суб’єктів господарювання, та сум податкового боргу в розрізі платежів.

Також, звертаємо увагу платників податків, що за допомогою електронного сервісу "бізнеспартнер" можна здійснити перевірку надійності ділового партнера, зокрема щодо сумлінності у сплаті податків.

Для цього, платнику податків достатньо ввести відому нформацію в одне з полів або в обидва поля і система здійснить пошук у базах даних, доступних для публічного використання та повідомить про результати пошуку.

ДПС щоденно оновлює інформацію на вебпорталі щодо стану розрахунків платника податків з бюджетом (про наявність заборгованості), крім вихідних та святкових днів, після проведення розрахунків зведених показників в центральній базі даних за результатами попереднього банківського дня.

Слід зазначити, що платник податків з використанням кваліфікованого електронного підпису, в меню «Стан розрахунків з бюджетом» має доступ до своїх особових рахунків із сплати податків, зборів та інших платежів.

Також через меню «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини Електронного кабінету можна надіслати запит про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними органів ДПС.

Будьте в курсі подій разом з нами: https://www.4733.com.ua/.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##податкова #податковий_борг #єдиний_держпортал #електронний_сервіс
Оголошення
live comments feed...