• Головна
  • На 122 сесії Смілянської міської ради прогнали очільника
Очільники тікають, а питання вирішуються!
08:31, 5 червня 2020 р.

На 122 сесії Смілянської міської ради прогнали очільника

Очільники тікають, а питання вирішуються!
На 122 сесії Смілянської міської ради прогнали очільника

122 сессія Смілянської міської ради. Лікарі та пенсіонери у шоці - надворі вирує вірус, а влада відмінила пільгові ліки.

На все місто працює лише одна швидка, яка обладнана для допомоги хворим з covid-19.

На питання медпрацівника про виплати - хвалять чемність лікарів (джерело - Наживо).

Роман Хоменко - депутат Смілянської міськоїради, який все ж вирішив задати питання та оприлюдинити власну думку про те, що кредит у 7 мільйонів взятий у казначейства був витрачений на заробітну плату, і «преміальні» депутатам, які навіть не виходили на роботу в час карантину, коли мед працівники з неї не відходили ні на мить.

На самій сессії голову відділу фінансів просто не пустили дати відповідь на питання про те, куди поділися кошти.

По факту, щоб виплатити медикам заробітну плату, потрібно всього 2,2 млн, взято позики  - 7. Хоменко ставить питання: «А чому на медиків всеодно не вистачило?».

Наразі уже ексСекретар міськради Віктор Федоренко прокоментував це так: «Депутати виносять на порядок денний свої особисті питання про налаштування спортивних майданчиків, для них це важливіше, ніж дати гроші мед поацівникам», також прокометував ситуацію з пільговими ліками: «Ліків було достатньо, була домовленість, що їх будуть видавати, але «незрозуміло хто» зателефонував і сказав припинити видачу ліків; хто це зробив, - питайте «у медицині», тим більше що кошти до кінця місяця були проплачені».

Міський голова пішов прямо з сессії, та залишилось достатньо депутатів, щоб він не міг переносити чи скасовувати сесію, головуючим її призначили Костянтина Синьогуба. Він розглянув основні питання, на думку тих, хто лишився - яких уникали головуючі.

Не зважаючи на це все, до кінця сессії знайшли кошти на медиків та скасували декілька рішень міськвинонкому, які були проведені всупереч законодавству в кабінеті міського голови, наразі ведеться слідство.

Обидва секретарі і Федоренко, і Синьогуб були зняті з посту.

Це засідання можна назвати унікальним тому, що цього разу депутати міськради за всі питання голосували 100 відсотково «за».

Земельні питання не розглядали.

Будьте в курсі подій разом з нами: https://www.4733.com.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сміла сесія зняли Федоренка
live comments feed...