• Головна
  • Цифрова освіта», яка доступна в мережі Інтернет та освітній проєкт «Кіберняні». Що це?
кіберняні
19:45, 6 червня 2020 р.

Цифрова освіта», яка доступна в мережі Інтернет та освітній проєкт «Кіберняні». Що це?

кіберняні
Цифрова освіта», яка доступна в мережі Інтернет та освітній проєкт «Кіберняні». Що це?

26 травня 2020 року Міністерство цифрової трансформації разом із Національним координаційним центром кібербезпеки при Раді національної безпеки і оборони України, компанією з кібербезпеки 10Guards, компанії Cyberlab і компанією Moneyveo презентували новий освітній серіал «Кіберняні».

Освітній серіал складається з 10 серій тривалістю 4–11 хвилин і дасть змогу дізнатися, як мінімізувати ризики втрати приватної, чутливої інформації, як попередити кібератаку або кібершахрайство та як швидко відновитися після них, у випадку якщо вони все ж таки сталися.

Під час презентації серіалу заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан зауважила, що злочинці та шахраї є не тільки у реальному світі, але й у цифровому середовищі:

– Всі ми колись чули історії про те, як хакери зламують сторінки у соцмережах і пошті, отримують персональні дані та займаються фішингом, крадуть кошти з банківських і вчиняють інші злочини. Мінцифра дбає про безпеку українців, тому за підтримки партнерів створило освітній серіал про кібербезпеку.

Безкоштовно подивитися освітній серіал можна на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта.

Міністерство цифрової трансформації на виконання програми діяльності КМУ, затвердженої постановою Кабінету міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема цілі «українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка доступна в мережі Інтернет за посиланням.

Будьте в курсі подій разом з нами: https://www.4733.com.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#цифрова освіта кіберняні
live comments feed...