• Головна
  • Вчителі закликають до самоосвіти
карантин освіта
08:11, 9 червня 2020 р.

Вчителі закликають до самоосвіти

карантин освіта
Вчителі закликають до самоосвіти

Хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед, і не зупинятися, досягнувши вершини, а підійматися вище. У цьому й полягає основна місія сучасного учителя. Але наразі, все доводиться змінювати. Час вимушеного карантину сприяє творчому саморозвитку та самоосвіті. Звичайно період страшний та непростий. Але також багато можливостей відкривається для педагога саме у цей час. І в цьому переконались вчителі суспільно-гуманітарного циклу школи №3-колегіуму під час вимушеного карантину.

Перед педагогами постало питання: «Як спонукати учнів до навчання дистанційно?»

Самоосвіта стала на першому місці. Тому продовжували навчатись не лише учні, а й вчителі. 

Тонкощі дистанційного навчання педагоги здобували на онлайн-порталах «Всеосвіта», «На Урок», Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності, через онлайн-курси «Prometheus», онлайн-журнал «Зарубіжна література в школах України» тощо.

Отримані вчителями знання та вміння спростили дистанційне навчання, адже вони знайшли відповіді на численні запитання, що постали перед ними. Вони дізнались із вебінару «Як організувати дистанційне навчання за допомогою якнайпростіших онлайн-ресурсів».

Для перевірки засвоєного матеріалу доцільно проводити онлайн-тести. Щоб краще знати функціонал тестування, його оновлень та можливостей, вчителі стали учасниками вебінару «Онлайн-тести: принципи успішної взаємодії під час дистанційного навчання». Про дистанційну взаємодію без необхідності постійно перебувати за комп’ютером дізнались під час вебінару «Онлайн-тести «На Урок» для дистанційної роботи».

Педагоги школи-колегіуму впевнені, що їхні знання, здобуті під час карантину, допомогли учням покращити умови дистанційного навчання та отримати якісну освіту, інформує пресцентр школи №3-колегіуму.

Бо, як говорив В.Сухомлинський "Далеко не кожен стане вченим. Письменником, артистом, далеко не кожному судилося винайти порох або велосипед, але майстром своєї справи має стати кожен".

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сміла карантин освіта вчителі навчання
live comments feed...