Жінка - восьме диво світу!

Жінка - восьме диво світу!

За сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту у Смілі завершився міський конкурс творчих робіт молоді «Жінка – восьме диво світу».

Його проводять з метою популяризації моральних і культурних цінностей сім’ї, родинного та патріотичного виховання молодого покоління, утвердження важливої ролі жінки в суспільстві

У конкурсі взяли участь учні та студентська молодь шкіл міста, а також позашкілля.

Переможцями стали:

У І віковій категорії ( 10-13 років):

  • І місце – Софія Артеменко (робота «Україночка»), вихованка дитячої школи мистецтв;
  • ІІ місце – Дарія Василюк (робота «Солодкий сон») та Чепурна Софія (робота «Хай буде сон, хай буде мати»), вихованки дитячої школи мистецтв;
  • ІІІ місце – Валерія Кондратюк (робота «Жінка – 8 чудо світу») та Аліна Лавренчук (робота «Жінка – диво природи»), учениці школи №10; Марія Менчук (робота «Гламурна»), вихованка дитячої музичної школи № 2.

У ІІ віковій категорії ( 14 -16 років):

  • І місце – Марина Сьоміна (робота «Найзаповітніші мрії в житті жінки») та Альона Ясногорська (робота «Щасливі миті в житті жінки»), вихованки дитячої музичної школи № 2;
  • ІІ місце – Марія Федосенко (робота «Жінка, як троянда – ніжна і колюча») та Анастасія Федосенко (робота «Кожна жінка – берегиня, янгел – охоронець»), вихованки дитячої музичної школи №2; Крістіна Гладка (робота «Дзеркало душі»), вихованка дитячої школи мистецтв;
  • ІІІ місце – Марія Чубар (робота «Портрет матусі»), вихованка БДЮТ; Єлизавета Романенко (робота «Диво»), учениця ліцею «Лідер»; Валентина Стахурська (робота «Восьме диво світу»), учениця школи №2.

Підготували переможців вчителі та творчі керівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти, а саме:

  • Надія Іванівна Білан, вчитель української мови та літератури школи №2;
  • Сергій Вікторович Давиденко, викладач образотворчого мистецтва дитячої музичної школи №2;
  • Ніна Василівна Корсунь, керівник народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Перлина» БДЮТ;
  • Галина Іванівна Коцаба, викладач образотворчого мистецтва дитячої музичної школи №2;
  • Лариса Вікторівна Мандро, викладач образотворчого мистецтва дитячої школи мистецтв;
  • Ольга Миколаївна Савчук, викладач дитячої школи мистецтв;
  • Аліна Володимирівна Соловйова, учитель образотворчого мистецтва школи №10.

Переможців нагородять грамотами управління освіти, молоді та спорту та пам’ятними подарунками, їх творчі керівники будуть відзначені подяками управління, інформує відділ молоді та спорту.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

чудо жінка 8 конкурс переможці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі