конкурс
11:37, 10 червня 2020 р.
Надійне джерело

Карантин не завада перемогам!

конкурс
Карантин не завада перемогам!

Карантин, запроваджений проти поширення коронавірусу, вніс корективи в освітній процес, але це не зупинило учнів школи №3-колегіуму брати участь у конкурсах,  розвивати  інтелектуальні і творчі здібності, пізнавати навколишній світ.

Інтернет-олімпіади є інтелектуальними змаганнями учнів, що проводяться щороку, з використанням передових інформаційних та телекомунікаційних технологій, зокрема, шляхом передачі інформації через мережу Інтернет.

Під час дистанційного навчання учні мали унікальну можливість перевірити рівень знань з різних предметів, на Всеукраїнській  інтернет-олімпіаді - «На Урок».

Інтернет-олімпіади «На Урок» суттєво відрізняються від типових конкурсних заходів, адже створюють рівні умови для всіх учнів. 

Це цікавий інтерактив для учня та зручний інструмент контролю знань школярів для вчителя. Організатори пропонують повторити матеріал, вивчений протягом навчального року. Завдання розроблено методистами відповідно до шкільної програми.

Взяти участь у змаганнях може кожен учень, адже це унікальна можливість продемонструвати реальний рівень знань та отримати гарантовані нагороди.

50 учнів 4 – 11-х класів взяли участь у Міжнародному освітньому конкурсі «Олімпіс 2020 – Весняна сесія» у номінації «Інформатика».

Головна мета конкурсу з англійської мови «Олімпіс» — підвищення мотивації до вивчення і зацікавлення учнів навчальним предметом. Це не олімпіада, у конкурсі є завдання різного рівня складності, тому у конкурсі можуть взяти участь всі учні без винятку. Кожний рівень складається з 24 цікавих завдань різних типів. Завдання мають різний ступінь складності і оцінюються різною кількістю балів.

Карантин не завада перемогам!, фото-1
Карантин не завада перемогам!, фото-2

42 учні закладу нагороджено дипломами І-ІІІ ступенів.

Не залишився поза увагою дітей і природничий конкурс «Колосок», який у цьому році проходив он-лайн. Конкурс проводиться з метою ознайомлення підростаючого покоління з природознавством, розвитку мотивації учнів до вивчення дисциплін природничого циклу, формування цілісного погляду на оточуючий світ, життєвих компетентностей, дослідницьких та творчих умінь учнів. А також з метою підтримки талановитих учнів та ініціативних учителів.

Прикро, що карантин вніс корективи у конкурсну роботу:

учень 8-А класу Артем Скубко вийшов у фінал всеукраїнського конкурсу «Весела наука» у номінації "Короткометражний фільм" з відео "Вода - це життя", в якому він розповів про екологічні проблеми річки Тясмин.

На жаль, фінал конкурсу, який мав відбутися 16 травня у м. Одеса, відмінили, але ми пишаємося творчим досягненням нашого Артема.

Щорічно обласні, всеукраїнські та міжнародні конкурси презентують нам нові творчі ідеї, переконуючи нас у невичерпності здібностей та творчих можливостей учнівської молоді.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#карантин навчання вдома олімпіада конкурс переможці
live comments feed...