• Головна
  • У ОДА представили проект Стратегії розвитку Черкаської області на 2021-2027 роки
розвиток області
08:49, 11 червня 2020 р.
Надійне джерело

У ОДА представили проект Стратегії розвитку Черкаської області на 2021-2027 роки

розвиток області
У ОДА представили проект Стратегії розвитку Черкаської області на 2021-2027 роки

Стратегічне бачення розвитку рогіону пресдтавили голова Черкаської ОДА Роман Боднар, заступник голови Роман Карманнік та керівниця Агенції регіонального розвитку Любов Ропало. Проект стратегії розглянуть на сесії обласної ради, яка відбудеться у п’ятницю. 

У ОДА представили проект Стратегії розвитку Черкаської області на 2021-2027 роки, фото-1

Після прийняття стратегії відбудеться затвердження плану її реалізації на 2020-23 роки та 2024-27 роки.

– Наш основний пріоритет при розробці стратегії – це залученість якомога більшої кількості людей до цього процесу. Це науковці, представники бізнесу, громадських організацій. Розробка стратегії розпочалася ще в липні минулого року.  Понад 1000 осіб долучились до розробки, ми запустили веб-сайт Стратегії, Facebook, Instagram, Telegram, понад 100 публікацій в ЗМІ, соціальних мережах, провели 6 координаційних зустрічей та нарад на всеукраїнському рівні, 23 круглі столи та фокус-групи, 4 кущові виїзні зустрічі з мешканцями ОТГ та міст області, – говорить заступник голови Черкаської ОДА Роман Карманнік. 

Етапи розробки стратегії можна переглянути на офіційному сайті strategy2027-ck.gov.ua. 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТРАТЕГІЇ_2021_2027

За словами голови Черкаської ОДА Романа Боднара, проект Стратегії розвитку області – це базовий документ, який визначає стратегічні цілі. Ці цілі і ляжуть в основу тактичного рівня:

– Будь-який наш крок управлінський, будь-яка ідея повинна лягати на канву стратегічних цілей. Наше завдання – використовувати свої регіональні  плюси в економіці.  Але не зможе бути економіка конкурентною, якщо не будуть задіяні люди професійні, із критичним мисленням, європейською культурою виробництва. Бо саме люди рухають технології. Про якість життя: складно втримати професійну людину у країні, в якій не комфортно. Це теж пріоритет – створення умов для розвитку, комфортного і безпечного життя громадянина.

Як відзначила керівниця Черкаської агенції регіонального розвитку Любов Ропало, структура та процедура стратегій регламентовані чинним законодавством.

У ОДА представили проект Стратегії розвитку Черкаської області на 2021-2027 роки, фото-2

–  Долучитися до розробки міг будь-хто, всі, хто хотів донести свою думку, мали змогу подати письмові пропозиції, або ж на електронну пошту чи в соцмережах. Документ прокомунікували в районах, це були 4 кущові навчання-інформування: в Черкасах, Звенигродці, Золотоноші та Умані. Зауважу, що усі три стратегічні цілі є рівноцінні. Стратегія – це документ про те, як ми себе заявляємло на майбутні 7 років, а план реалізації –  це вже конкретні кроки досягнення цілей.

У розробці стратегії брали участь понад 1000 осіб, вона була спрямована на те, щоб підвищити економічний, професійний та екологічний рівень життя. А також залучити народ до інновацій технічного процесу.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#область розвиток план презентація
live comments feed...