![](https://s.4733.com.ua/section/logo/upload/pers/259/logo.png?20240727)
розвиток області
08:49, 11 червня 2020 р.
Надійне джерело
У ОДА представили проект Стратегії розвитку Черкаської області на 2021-2027 роки
розвиток області
![У ОДА представили проект Стратегії розвитку Черкаської області на 2... У ОДА представили проект Стратегії розвитку Черкаської області на 2021-2027 роки](/dist-assets/images/cap.jpg)
Стратегічне бачення розвитку рогіону пресдтавили голова Черкаської ОДА Роман Боднар, заступник голови Роман Карманнік та керівниця Агенції регіонального розвитку Любов Ропало. Проект стратегії розглянуть на сесії обласної ради, яка відбудеться у п’ятницю.
![У ОДА представили проект Стратегії розвитку Черкаської обл..., фото-1 У ОДА представили проект Стратегії розвитку Черкаської області на 2021-2027 роки, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Після прийняття стратегії відбудеться затвердження плану її реалізації на 2020-23 роки та 2024-27 роки.
– Наш основний пріоритет при розробці стратегії – це залученість якомога більшої кількості людей до цього процесу. Це науковці, представники бізнесу, громадських організацій. Розробка стратегії розпочалася ще в липні минулого року. Понад 1000 осіб долучились до розробки, ми запустили веб-сайт Стратегії, Facebook, Instagram, Telegram, понад 100 публікацій в ЗМІ, соціальних мережах, провели 6 координаційних зустрічей та нарад на всеукраїнському рівні, 23 круглі столи та фокус-групи, 4 кущові виїзні зустрічі з мешканцями ОТГ та міст області, – говорить заступник голови Черкаської ОДА Роман Карманнік.
Етапи розробки стратегії можна переглянути на офіційному сайті strategy2027-ck.gov.ua.
ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТРАТЕГІЇ_2021_2027
За словами голови Черкаської ОДА Романа Боднара, проект Стратегії розвитку області – це базовий документ, який визначає стратегічні цілі. Ці цілі і ляжуть в основу тактичного рівня:
– Будь-який наш крок управлінський, будь-яка ідея повинна лягати на канву стратегічних цілей. Наше завдання – використовувати свої регіональні плюси в економіці. Але не зможе бути економіка конкурентною, якщо не будуть задіяні люди професійні, із критичним мисленням, європейською культурою виробництва. Бо саме люди рухають технології. Про якість життя: складно втримати професійну людину у країні, в якій не комфортно. Це теж пріоритет – створення умов для розвитку, комфортного і безпечного життя громадянина.
Як відзначила керівниця Черкаської агенції регіонального розвитку Любов Ропало, структура та процедура стратегій регламентовані чинним законодавством.
![У ОДА представили проект Стратегії розвитку Черкаської обл..., фото-2 У ОДА представили проект Стратегії розвитку Черкаської області на 2021-2027 роки, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
– Долучитися до розробки міг будь-хто, всі, хто хотів донести свою думку, мали змогу подати письмові пропозиції, або ж на електронну пошту чи в соцмережах. Документ прокомунікували в районах, це були 4 кущові навчання-інформування: в Черкасах, Звенигродці, Золотоноші та Умані. Зауважу, що усі три стратегічні цілі є рівноцінні. Стратегія – це документ про те, як ми себе заявляємло на майбутні 7 років, а план реалізації – це вже конкретні кроки досягнення цілей.
У розробці стратегії брали участь понад 1000 осіб, вона була спрямована на те, щоб підвищити економічний, професійний та екологічний рівень життя. А також залучити народ до інновацій технічного процесу.
Будьте в курсі подій разом з нами: 4733
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...