Один із найстаріших спортивних майданчиків реставрують у Смілі

Один із найстаріших спортивних майданчиків реставрують у Смілі

"Замість старих дощечок тут встановлюють нові. Чоловіки, які тут працюють, вправно вирізають та вкладають кожну дошку." - проінформувало видання СмілаМедіа

У мікрорайоні Богдана Хмельницького відновлять спортивний майданчик. Сміляни можуть подякувати двом ОСББ – “Промінь” та “Оберіг”, багатоповерхівки яких знаходяться неподалік.

Усе – для того, щоб дітям та дорослим було комфортно тут займатися спортом або ж просто відпочивати. Цей спортмайданчик, певно, найстаріший із усіх у дворі. Востаннє його оновлювали більше 5 років тому. Нині, завдяки ОСББ та працівникам, майданчику дають нове життя.

Протягом весни і літа у різних мікрорайонах міста оновлюють дитячі та спортивні майданчики. Турбуються про це як небайдужі меншканці будинків, так і ОСББ. - розповідають у СмілаМедіа.

Ось такими світлинами поділилось видання:

Один із найстаріших спортивних майданчиків реставрують у Смілі, фото-1 Один із найстаріших спортивних майданчиків реставрують у Смілі, фото-2 Один із найстаріших спортивних майданчиків реставрують у Смілі, фото-3 Один із найстаріших спортивних майданчиків реставрують у Смілі, фото-4 Один із найстаріших спортивних майданчиків реставрують у Смілі, фото-5

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

майданчик спорт реставрація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі