• Головна
  • У місті, крім дитсадків, також запрацюють музеї, бібліотеки та інші заклади культури
вихід із карантину, Сміла
11:30, 11 червня 2020 р.

У місті, крім дитсадків, також запрацюють музеї, бібліотеки та інші заклади культури

вихід із карантину, Сміла
У місті, крім дитсадків, також запрацюють музеї, бібліотеки та інші заклади культури

На засіданні комісії ухвалено відкрити частину, необхідних громадянам, установ.

Олексій Цибко вирішив не тільки відкрити дитсадки, а й відновити роботу закладів культури. На його думку епідемічна ситуація в області відповідає ознакам для послаблення протиепідемічних заходів. У самому місті протягом останніх 7 днів нових випадків захворювання на COVID-19 не було.

Комісія вирішила надати дозвіл на відкриття лише чотирьох закладів дошкільної освіти, адже це вже 40 груп, які розташовані у різних мікрорайонах міста. ДНЗ №23 (центральний район міста), ДНЗ №19 (мікрорайон РПЗ), ДНЗ №21 (мікрорайон вул. Б. Хмельницького), ДНЗ №57 (мікрорайон залізничної станції ім. Т. Шевченка).

Разом з тим, з міркувань безпеки та через високий ризик зараження дітей, комісія не рекомендувала відкриття таборів з денним перебуванням дітей на базі закладів освіти міста.

Вирішено дозволити відкриття закладів культури на території Сміли, а саме музеїв, клубних установ та бібліотек, починаючи з 10.06.2020 за умов дотримання санітарних та протиепідемічних заходів, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вихід із карантину дитсадки бібліотеки музеї
live comments feed...