• Головна
  • Під Смілянською міською радою зібралися медики
міська рада
15:33, 11 червня 2020 р.

Під Смілянською міською радою зібралися медики

міська рада
Під Смілянською міською радою зібралися медики

За інформацією керівників медустанов, додаткова потреба у фінансуванні закладів охорони здоров’я міста до кінця року складає 18 мільйонів гривень на виплату заробітної плати. Міністерство охорони здоров’я у порівнянні з минулим роком зменшило фінансування, припинивши надання субвенцій, що передбачено проведеною медичною реформою.

На даний час міськими закладами охорони здоров’я, внаслідок відсутності необхідного обладнання та з інших причин, не укладено достатньої кількості договорів з Національною службою здоров’я України про надання медичних послуг, що в свою чергу не дає можливості для забезпечення оплати праці медичних працівників.
Наразі, для додаткового надхоження коштів, медичними закладами подані на затвердження пакети тарифів на послуги, які не ввійшли за договорами, укладеними з НЗСУ.

Отже, на сесію міської ради прийшли працівники усіх медичних закладів міста. Вони вимагали діалогу з владою та виплати заробітної плати за останні місяці. Міський голова завів медиків до сесійної зали, пише СмілаЮА.

Сесія продовжувалась більше двох годин, наразі чекаємо інформації про результати.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медики бастують сміла
live comments feed...