• Головна
  • У дружини президента виявили коронавірус
коронавірус
17:54, 12 червня 2020 р.

У дружини президента виявили коронавірус

коронавірус
У дружини президента виявили коронавірус
Дружина Президента України Олена Зеленська отримала позитивний результат тесту на COVID-19. При цьому перша леді почувається добре та не має жодних симптомів хвороби.
Про це сьогодні офіційно оприлюднили на сторінці у ФБ Офісу Президента.
Зараз Олена Зеленська перебуває на амбулаторному лікуванні, ізольовано від інших членів сім’ї.
Президент України Володимир Зеленський та діти також пройшли тестування, їхні результати негативні.
Під час робочих зустрічей та в побуті перша леді постійно дотримувалася правил карантину та рекомендацій МОЗ, а також, відповідно до вимог протоколу безпеки, регулярно проходила тестування на COVID-19.
Результати попереднього тесту, зробленого на початку червня, були негативні. Де та коли саме могло відбутися зараження – поки що невідомо, проводиться епідеміологічне розслідування.
Всім контактним особам одразу повідомлено про потенційну небезпеку інфікування. Їм рекомендовано дотримуватися самоізоляції та по можливості також пройти тестування.
“Послаблення карантину не означає, що COVID-19 зник. Небезпека не минула, вона близько. Ближче, ніж нам може здаватися. Сьогодні я отримала позитивний результат тесту на коронавірус. Неочікувана новина. Особливо враховуючи те, що я та моя родина продовжуємо дотримуватись усіх правил – маски, рукавички, мінімум контактів. Одразу скажу, що почуваюся добре, але перебуваю на амбулаторному лікуванні, ізольовано від інших членів сім’ї, щоб не наражати їх на небезпеку.” – написала перша леді в Інстаграм.
Будьте в курсі подій разом з нами: 4733
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коранвірус дружина президента перша леді Олена Зеленська
live comments feed...