• Головна
  • У Смілі захворівших все більше, а медики без заробітку. Де контролюючі?!
міська рада
16:13, 16 червня 2020 р.

У Смілі захворівших все більше, а медики без заробітку. Де контролюючі?!

міська рада
У Смілі захворівших все більше, а медики без заробітку. Де контролюючі?!

16 червня проведення запланованого засідання міської ради знову не відбулося – зареєструвалися 13 депутатів. І знову в даній ситуації заручниками ситуації залишилися медичні працівники трьох поліклінічних закладів міста на даний час не отримали заробітну плату за травень. 

Хочеться запитати, що буде, якщо вам будуть надавати допомогу з такою ж швидкістю, як ви виплачуєте зарплати?

Нагадуємо, що минулого засідання Черкаської областної ради, Смілу хотіли поставити під президентське управління, через не виконання своїх обов'язків.

Зараз ми маємо можливість побачити чого коштує слово наших політиків.

Міський голова Олексій Цибко повідомив про результати вчорашньої зустрічі з групою депутатів, попросив вибачення у присутніх в залі представників поліклінічних закладів за ситуацію із виплатою заробітної плати, що склалася.

Олексій Цибко зазначив, що готовий до конструктивної розмови, завжди буде спрямовувати кошти міського бюджету на фінансування виплат по захищенним статтям та на необхідні для міста соціально-економічні об’єкти та заходи.

Начальник юридичного відділу Андрій Журіда зачитав правовий висновок щодо направлених до міської ради документів засідання групи депутатів 2 червня та запропонував, єдиний, на його думку, правомірний варіант виходу із ситуації – доповнити рішення щодо внесення змін до міського бюджету на 2020 рік, прийняте ще на 1-му пленарному засіданні, включивши до нього пункти виділення коштів на заробітну плату медичним працівникам та оплату пільгових ліків.  

На завершення міський голова Олексій Цибко та секретар ради Віктор Федоренко привітали із 60-річчям депутата міської ради Володимира Примака, побажавши міцного здоров’я, родинного благополуччя та подякували за співпрацю у вирішенні питань місцевого самоврядування.  

Отже бачимо, що погрози та голосні слова партії "УКРОП" у ОДА Черкаської області залишились просто, як каже молодь "хайпом", а медики сидять без грошей. Наразі, чисельність захворівших збільшується. І якщо міри не будуть прийматися, то і лікувати буде нікому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медицина Сміла зарплати
live comments feed...