• Головна
  • У Смілянському районі перевіряли працівників соцслужб
соцслужби
08:57, 17 червня 2020 р.

У Смілянському районі перевіряли працівників соцслужб

соцслужби
У Смілянському районі перевіряли працівників соцслужб

Завідуюча відділенням соціальної допомоги вдома терцентру Людмила Жук та  соціальний працівник Олена Демиденко перевірили, як працюють робітники сіл Мельниківка, Самгородок, Макіївка, Будо-Макіївка, Сердюківка, Тернівка, Попівка, Плескачівка, Шевченко, Залевки, Сунки, Мала Смілянка, Миколаївка та Ковалиха.

Загалом проінспектували роботу 16 соціальних робітників та відвідали 59 одиноких громадян похилого віку та 11 одиноких жителів, якими опікуються працівники.

Послуги непрацездатним громадянам надають в повному обсязі згідно планів та договорів між територіальним центром та підопічними.

Соціальні робітники допомогли стареньким оформити субсидії підопічним та забезпечили їх дровами.

У період карантину продовжують працювати у посиленому режимі, забезпечують підопічних продуктами харчування, предметами першої необхідності, медикаментами та оплачують комунальні послуги.

У терцентрі подбали про безпеку праці своїх працівників. Вони відвідують підопічних у захисних масках, рукавицях, з дезінфектором, дотримуються дистанції та дбають про особисту гігієну.

Примітно, що усі, кому допомагають працівники терцентру залишили теплі відгуки про роботу соціальних робітників та подякували за якісне та своєчасне надання соціальних послуг, інформують у Смілянській РДА.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#соцслужби Сміла допомога
live comments feed...