Через скид невідомої речовини на Тясмині гине риба

Через скид невідомої речовини на Тясмині гине риба

Вчора під час обстеження ділянки на річці Тясмин Черкаський рибоохоронний патруль спільно з Державною екологічною інспекцією зафіксували загибель водних біоресурсів.

Про масовий мор риби інспекторам повідомили небайдужі громадяни. 

При візуальному огляді рибпатрульними встановлено, що вода в річці має темний колір, відчувається різкий запах. Під час обстеження ділянки в районі Смілі виявили трубу, з якої стікала рідина з різким запахом каналізаційних стоків

Ділянка, на якій виявили загибель водних біоресурсів, має довжину приблизно 500 м. На усій її території значне скупчення загиблої риби. За попередніми підрахунками загинуло майже 25 тис. екз.

Через скид невідомої речовини на Тясмині гине риба, фото-1 Через скид невідомої речовини на Тясмині гине риба, фото-2 Через скид невідомої речовини на Тясмині гине риба, фото-3 Через скид невідомої речовини на Тясмині гине риба, фото-4 Через скид невідомої речовини на Тясмині гине риба, фото-5

Для з’ясування причини загибелі риби спеціалісти Держекоінспекції відібрали проби води, інформують у Черкаському рибоохоронному патрулі.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Черкаський рибоохоронний патруль
риба викиди відходи виробництва
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі