• Головна
  • Депутати Сміли хочуть поставити громадську вбиральню в центрі міста
засідання ради
09:57, 19 червня 2020 р.

Депутати Сміли хочуть поставити громадську вбиральню в центрі міста

засідання ради
Депутати Сміли хочуть поставити громадську вбиральню в центрі міста

Вчора під керівництвом Анатолія Стригуна відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та містобудування, екології, раціонального природокористування.

У роботі комісії взяв участь секретар міської ради Віктор Федоренко.

Члени комісії розглянули 48 проектів рішень, піготовлених спеціалістами управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Жваву дискусію викликало питання щодо затвердження детального плану території на бульварі графа О.Бобринського (між будівлями № 91-б по вул. Соборній та №2 по бульвару графа О.Бобринського) з розміщенням будівлі торговельного закладу з громадським туалетом на першому поверсі. Це виходить вбиральня на першому місці, торгівельний комплекс як "прибудова"?

Депутати не могли прийти до єдності, свої аргументи проти будівництва насмілились висловити представники Будинку побуту. Питання поки залишилося відкритим.

Розгляд чотирьох інших питань щодо надання згоди на внесення змін до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності під розміщення тимчасових споруд (вул. Репіна біля буд. № 45, вул. Мазура біля буд. № 12, вул. Філатова біля будівлі № 23а, вул. Ротондівська біля буд. № 26) перенесені на наступне засідання у зв’язку із відсутністью представників.

З інших питань порядку денного засідання депутати рекомендували міській ради розглянути проєкти рішень та прийняти відповідні рішення.  

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#туалет вбиральня Сміла центр міста
live comments feed...