• Головна
  • Ресурсний центр допоможе молоді Черкаської області побудувати власну кар'єру
кар'єра
14:26, 20 червня 2020 р.

Ресурсний центр допоможе молоді Черкаської області побудувати власну кар'єру

кар'єра
Ресурсний центр допоможе молоді Черкаської області побудувати власну кар'єру

Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр в партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Фондом ООН у галузі народонаселення та за підтримки Міністерства молоді та спорту України організовують для молоді Черкащини проект «Твоя успішна кар’єра».

Проект «Твоя успішна кар’єра» – це безкоштовна, обласна тренінгова програма для молоді, що передбачає здобуття молоддю знань щодо планування кар’єри, пошуку роботи, формування критичного мислення та soft skills.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Ресурсний центр допоможе молоді Черкаської області побудувати власну кар'єру, фото-1

Тайм-менеджмент, робота в команді, емоційний інтелект, креативність, управління проєктами та критичне мислення – цим навичкам ще не навчають в університетах, але їх вже сьогодні потребують роботодавці. Де цьому вчитися і як знайти роботу?

З сьогоднішнього дня #Команда_мріїМолодіжний Центр запускає проєкт «Твоя успішна кар’єра» в партнерстві з експертною організацією Центр «Розвиток КСВ» і Фонд Народонаселення ООН в Україні — UNFPA Ukraine за підтримки Міністерство молоді та спорту України.

Наш проєкт триватиме в два етапи:
1️⃣ Червень – до закінчення карантину: серія онлайн-зустрічей з успішними представниками різних професій (блогерка, SMM-менеджерка, фотографиня, фокусник, підприємець, власниця модельного агенства, івент-менеджерка) паралельно з реєстрацією на проєкт.

2️⃣ Після закінчення карантину ми проведемо 6 інтерактивних занять з інтегрованим відео-курсом лекцій від провідних компаній, практичними майстер-класами, креативними челенджами та вправами на формування 10 навичок майбутнього.

На фінальному заході учасники зможуть представити своє резюме місцевим роботодавцям та отримати омріяне запрошення на роботу ?

Якщо тобі від 16 до 35 і ти шукаєш роботу або хочеш змінити її, то цей проєкт для тебе!

Участь безкоштовна. Реєстрація триватиме до кінця вебінарів з успішними представниками різних професій. Далі буде етап відбору, і якщо в тебе класна мотивація, то ми зустрінемося після карантину і будемо навчатися разом в офлайн-форматі.

Реєстраційна форма: https://bit.ly/your_career_mrc

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кар'єра сміла молодіжний ресурсний центр
live comments feed...