• Головна
  • Яким буде новий навчальний рік в Україні?
школа
09:43, 21 червня 2020 р.

Яким буде новий навчальний рік в Україні?

школа
Яким буде новий навчальний рік в Україні?

Усіх хто хоть якось пов’язаний з навчальним процесом в Україні цікавить питання: чи повернуть колишню систему освіти? 

Судячи з інформації, що виходить від Кабінету міністрів України, ні, не повернуть. 

1 вересня, святкова лінійка, звичні уроки і перерви, випускні, останній дзвоник та інші шкільні заходи залишаться в минулому. Епідемія коронавіруса внесла свої глобальні корективи в організацію життя школярів і студентів, передає тудей

Так, нова програма, складена Кабінетом міністрів України містить пункти про організацію дистанційного навчання в навчальному році 2020-2021, а також про проведення ЗНО в онлайн форматі. На сьогоднішній день більшість експертів упевнені, що 1 вересня українські школярі не підуть до школи, а залишаться вдома. 

Навчання в новому навчальному році швидше за все, як і минулого, буде здійснюватися дистанційно. Учням доведеться освоювати програмний матеріал самостійно. 

За словами виконуючої обов’язки міністра освіти і науки України Любомири Мандзій, в українських школах з кожним днем будуть все більше впроваджуватися технології дистанційного навчання. В кінцевому підсумку Україна повністю перейде на новий формат навчання. Відповідні рекомендації українські школи і коледжі отримають вже до кінця червня 2020. За ним адміністрація установ і викладачі зможуть приступати до планування структури майбутнього навчального року. 

Любомира Мандзій пояснила, що тепер навчання школярів буде носити коригуючий характер і грунтуватися на виключно індивідуальному підхіду до кожної дитини. 

Навіть якщо до початку навчального року епідемія коронавіруса в Україні буде переможена, то освітня система все одно буде активно впроваджувати принципи дистанційного навчання.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчальний рік 1 вересня Україна
live comments feed...