• Головна
  • День літнього сонцестояння: які існують прикмети, що можна і не можна робити в цей день
літнє сонцестояння
12:43, 21 червня 2020 р.

День літнього сонцестояння: які існують прикмети, що можна і не можна робити в цей день

літнє сонцестояння
День літнього сонцестояння: які існують прикмети, що можна і не можна робити в цей день

Літнє сонцестояння – найдовший день у році, який припадає на 20 червня, але у високосний, тобто раз на чотири роки, – на 21 число. Він символізує початок астрономічного літа у Північній півкулі та зими – у Південній.

У 2020 році день літнього сонцестояння настане 21 червня о 13.07 за Києвом.

День літнього сонцестояння завжди вважався магічним днем. Сонцеворот святкували ще в давнину, цикли Сонця були засадничими у багатьох віруваннях і релігіях. Вважалося, що як ви проведете день літнього сонцестояння, так пройде для вас увесь рік.

До наших днів дійшов обряд — у цю ніч незаміжні дівчата повинні сплести вінки і, вставивши в них запалені свічі, спустити на воду. У той же час потенційні наречені збираються нижче за течією і намагаються виловити вінок своєї майбутньої дружини. Сміливці у цю ніч шукають цвіт папороті. Вважається, що хто його знайде буде щасливий.

Зазначимо, святкування з нагоди літнього сонцестояння і на честь Святого Іоанна Хрестителя відомі в багатьох народів. Найбільшого розмаху свято набуло в Іспанії, де 19–24 червня проводиться фестиваль “Вогнища Сан Хуана”. У Бразилії — “Феста Юніна” 13-29 червня.

Прикмети в день літнього сонцестояння

 – Вранці багато роси – до багатого врожаю.

 – Якщо у цей день буде гриміти, то чекайте затяжної негоди.

 – На день сонцестояння необхідно покласти біля порогу будинку кропиву, тоді всі напасті обійдуть ваш дім стороною.

 – Дощ в літнє сонцестояння – буде неврожай і бідний рік.

– Якщо в небі багато зірок – буде грибне літо.

– У цей день починали прополювання. Вважалося, що якщо в день літнього сонцестояння не почати полоти город, то урожай буде мізерним.

– Людина, яка народилася в таке свято, володіє даром лікувати людей ліками і травами.

– Дівчатам, які хочуть вийти заміж, потрібно поводити хороводи біля трьох вогнищ, тоді бажання здійсняться, і вони знайдуть собі пару в цьому ж році.

Що можна робити в день літнього сонцестояння

  • Роса в цей день володіє магічними властивостями. Зібрана вами роса дасть вам красу та молодість і збереже вашу красу надовго. Пийте в цей день багато води і вмивайте нею лице, адже вода володіє магічними властивостями: лікує хвороби та наділяє вас красою та привабливістю.
  • Зустріньте день літнього сонцестояння на світанку. В цей час енергетика найбільш сприятлива для вас та вашого життя. Реалізація вашого бажання не заставить вас довго чекати.
  • Будь-які ваші думки в цей день матеріалізуються. Тож будьте в гарному гуморі, мрійте, ставте цілі, плани на майбутнє. Думайте позитивно і налаштовуйте себе на краще життя.
  • День вважається дуже сильним в енергетичному плані, тож все, що ви побажаєте собі, виповниться з великою ймовірністю, відтак будьте акуратнішими із загадуванням мрій, стежте за своїми емоціями і в жодному разі не бажайте нікому зла

Що не можна робити в день літнього сонцестояння

  • Уникайте в цей день негативних емоцій. Рекомендується не скандалити, не з'ясовувати стосунки, не бути сумним та ображеним на когось, адже ваша поведінка та внутрішній стан позначиться на вашому майбутньому.
  • Не тікайте в цей день від сонця. Якщо день дуже спекотний, то ненадовго підставте обличчя на промені сонця та поглинайте сонячну енергію.
  • У день літнього сонцестояння дуже велика енергетика сонця, відтак не рекомендується грати з вогнем та ігнорувати правила поведінки і безпеки, адже можете викликати гнів цієї стихії.

Бажаємо гарного свята, залишайтеся в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сонцестояння свято сміла
live comments feed...