• Головна
  • Нові технології застосовують на Смілянському заводі
полуниця
17:49, 22 червня 2020 р.

Нові технології застосовують на Смілянському заводі

полуниця
Нові технології застосовують на Смілянському заводі

На підприємстві ТОВ «Завод Смілянська Хлодня» з Черкащини стартував сезон переробки та заморозки полуниці. Задля цих цілей компанія інвестувала в дві інноваційні машини фірми PND Fruit Processing Machinery «Strawberry de-calyx machine DF12 / DF24». Основна ціль цих двох установок — видалення плодоніжки у полуниці. Про це повідомили в Kurkul.com

Обладнання придбали цього року в Італії, максимальна продуктивність однієї машини 600 шт на хвилину.

Машина була розроблена для скорочення ручної праці, дбайливого поводження з кожною полуницею для запобігання механічних пошкоджень і мінімізації втрат.

Нові технології застосовують на Смілянському заводі, фото-1

«Завдяки новому обладнанню збільшилась якість продукції та автоматизація виробництва. Якість безпосередньо впливає на ціну за якою наш клієнт продає товар кінцевому споживачеві. Автоматизоване виробництво впливає на зовнішній вигляд кожної полуниці — товарний, естетичний вигляд гарантований», — зазначили в компанії.

Довідка: ТОВ «Завод Смілянська Хлодня» — найбільше в Україні підприємство, яке надає послуги по IQF-заморозці ягід, фруктів, овочів та овочевих сумішей. Компанія виготовляє заморожений продукт під своєю торговою маркою та для СТМ. Працює на українському ринку та на ринку ЄС.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#технології Сміла
live comments feed...