• Головна
  • Президент сплатить штраф за порушення карантину
президентський штраф
22:03, 22 червня 2020 р.

Президент сплатить штраф за порушення карантину

президентський штраф
Президент сплатить штраф за порушення карантину

Безвідносно до рішення, яке ухвалить суд, Президент Володимир Зеленський сплатить суму, рівнозначну сумі штрафу за порушення карантину.

Про це повідомляють в Офісі Президента України.

«Як громадянин України відчуваю свою відповідальність за порушення карантину в Хмельницькому. Добровільно сплачу на рахунок закладу харчування суму, яка співвідносна з сумою штрафу. Водночас у разі винесення судом рішення про притягнення мене до адміністративної відповідальності виконаю його, як це передбачено законом України», – зазначив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, 19 червня Хмельницький міськрайонний суд оштрафував керівника ОПУ Андрія Єрмака, його заступника Сергія Трофімова, головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, а також інших громадян, які разом із президентом Володимиром Зеленським пили каву в кафе під час карантину.

Усі вони сплатять по 17 тисяч гривень штрафу і по 420 грн судового збору.

Водночас Хмельницький суд призупинив провадження щодо президента Володимира Зеленського і звернувся до Верховного суду з проханням розтлумачити, чи може бути глава держави притягнутий до адміністративної відповідальності, будучи недоторканним згідно з Конституцією.

Будьте в курсі подій разом з нами: https://www.4733.com.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#президент штраф
live comments feed...