![](https://s.4733.com.ua/section/logo/upload/pers/259/logo.png?20240727)
вбивство за гроші
22:56, 24 червня 2020 р.
У вбивстві нашої землячки підозрюють 33-річного кременчужанина
вбивство за гроші
![У вбивстві нашої землячки підозрюють 33-річного кременчужанина У вбивстві нашої землячки підозрюють 33-річного кременчужанина](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Кременчуці правоохоронці затримали 33-річного місцевого мешканця, який напав на касирку, жорстоко її побив та пограбував пункт видачі кредитів «Швидко гроші».
20 червня, близько 17:11, у приміщенні пункту видачі мікрокредитів «Швидко гроші» на вул. Київській, 6, чоловік побив касирку, забрав із сейфа гроші та зник у невідомому напрямку. Від тяжких травм 35-річна потерпіла, яка була нашою з вами землячкою - уроженкою Сміли, померла в реанімаційному відділенні Кременчуцької міської лікарні.
Як повідомила прес-служба Нацполіції Полтавщини, наразі триває досудове розслідування за фактом розбою (ч. 4 ст. 187 КК України) та за фактом умисного вбивства (п. 4, 6 ч. 2 ст. 115 КК України).
Начальник Нацполіції Полтавщини Іван Вигівський повідомив, що 33-річному нападнику повідомлено про підозру у розбійному нападі та умисному вбивстві, вчиненому з корисливою метою. Зараз вирішується питання про обрання запобіжного заходу — тримання під вартою.
Хоч дорогої людини близьким вже не повернути, але сподіваємось, що винна особа встановлена вірно і понесе справедливе покарання.
ПРИНОСИМО ЩИРІ СПІВЧУТТЯ РІДНИМ І БЛИЗЬКИМ ЗАГИБЛОЇ !!!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...