• Головна
  • Смілянські медики залишаються без грошей, а міський голова розводить руками
медики
08:53, 25 червня 2020 р.

Смілянські медики залишаються без грошей, а міський голова розводить руками

медики
Смілянські медики залишаються без грошей, а міський голова розводить руками

Заплановане на вчора V пленарне засідання 122-ї сесії міської та ради не вкотре відбулося. На засідання 122-ї сесії міської ради прибули 11 депутатів.

Незважаючи на те, що перед приміщенням міськвиконкому два дні тому відбувся мітинг з вимогою виплати заробітної плати медичним працівникам. Як раніше повідомлялося, сесія міської ради не відбувається через неявку депутатів.

12 червня міський голова Олексій Цибко збув змушений включити до порядку денного 4-го пленарного засідання 122-ої сесії питання про виділення коштів на виплату заробтної плати медичним працівникам, шляхом внесення змін до вже ухваленого рішення про міський бюджет. З того часу кворум на сесію не збирається.

Міський голова Олексій Цибко вкотре просто обіцяє, що 2,6 млн. грн. знаходиться на рахунку для виплати заробітної плати медичним працівникам, але згідно чинного законодавства України тільки рішенням сесії можливе вирішення даного питання.

Заступник міського голови Павло Кондратенко зазначив, що проблеми медицини – комплексні, існують прорахунки як держави, так і міського відділу охорони здоров’я. ВІн вже починає звинувачувати самих медиків. Каже, що не можна ігнорувати той фактор, що під час карантину працівники поліклінічних закладів працювали в іншому режимі та не надавали населенню певні послуги. Також, він проінформував, що Держава забезпечує тільки заробітну плату медичних працівників, а комунальні платежі частково лягають на місцевий бюджет. Але забув про те що місцевий бюджет - це також кошти державні.

Свою точку зору щодо причин виникнення проблем з виплатою зарплати медичним працівникам та шляхи виходу із ситуації (та вирішення фінансових питань в комплексі) висловили депутати Валентина Зборівська, Володимир Примак, Антон Кривко та Андрій Голуб.

Міський голова Олексій Цибко вкотре просто виступив "миротворцем" серед депутатів і висловив сподівання, що депутати знайдуть порозуміння та робота ради буде розблокована.  Також, подякував присутнім депутатам за явку, членам виконавчому комітету за співпрацю, розуміння та оперативне реагування щодо розблокування питання з пільговими ліками.

Також на сайті міської ради оприлюднили список депутатів, які не ходять на засідання сесії.

Наразі деякі члени комісії все ж таки були присутніми на засіданні, тому за звітністю перед народом - вони:

  • Затвердили план роботи виконавчого комітету на ІІІ квартал.
  • Ухвалили рішення щодо продовження чергового призову громадян 2002 р. н. та старшого віку, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову, до 31 липня 2020 року.
  • Розглянули 6 проектів рішень щодо місця розташування об’єктів виїзної торгівлі, тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.
  • Затвердили контингент учнів в школах естетичного виховання на 2020-2021 навчальний рік. Так, для школи мистецтв – це 420 учнів, дитячій музичній школі № 2 – 235 учнів (кількість учнів не змінилася).
  • Дозволили відключити будинок по пров. Лобачевського, 1 від централізованого опалення, де залишилося. Усе це за узгодженням з ТОВ «Смілаенергопромтранс».
  • Встановили тарифи на платні медичні послуги, що надаються Смілянською міською стоматологічною поліклінікою.
  • Ухвалили рішення щодо встановлення опіки над дітьми та дозволу на укладання договору дарування.

Але чому так і не вирішилось питання з медиками? Де потрібно мітингувати, щоб медперсонал почули? На це Цибко посміхається крізь маску..

Смілянські медики залишаються без грошей, а міський голова розводить руками, фото-1

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медики бастують Сміла депутати не збираються
live comments feed...