• Головна
  • Посеред вулиць Сміли постійно з'являються купи сміття
сміття
14:55, 25 червня 2020 р.

Посеред вулиць Сміли постійно з'являються купи сміття

сміття
Посеред вулиць Сміли постійно з'являються купи сміття

Відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань поводження з безгосподарськими відходами. Досить гостронині постала проблема у зв’язку з виявленням на території Сміли стихійних сміттєзвалищ.

Найбільше накопичення відходів спостерігається на перехресті вулиць Уманська-Трипільська, вул. Уманській, вул. Трипільській, вул. Пермській, вул. Соборній.

На засідання запросили голову ради квартальних комітетів та голів квартальних комітетів №6, №8, №10. Їм наголосили на необхідності проведення роз’яснювальної роботи серед мешканців вулиць, де спостерігається накопичення побутових відходів.

Також звернули увагу на те, що потрібно нагадувати мешканцям зобов’язання щодо виконання правил благоустрою міста, укладання договорів на вивіз побутових відходів (із дотриманням графіку вивозу побутових відходів) та контролювати належний санітарний стан території.

Члени комісії ознайомили голів квартальних комітетів з статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.

Представники інспекції з благоустрою, екології та забудови міста спільно з представниками Смілянського відділу поліції проведуть чергування на вулицях для виявлення порушень у сфері благоустрою міста та притягнення порушників санітарного стану до адміністративної відповідальності, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сміття вивіз Сміла
live comments feed...