• Головна
  • Через ремонт на трьох ділянках автодороги Н-01 поряд зі Смілою, рух автомобілів ускладнено
ремонт доріг
15:47, 25 червня 2020 р.

Через ремонт на трьох ділянках автодороги Н-01 поряд зі Смілою, рух автомобілів ускладнено

ремонт доріг
Через ремонт на трьох ділянках автодороги Н-01 поряд зі Смілою, рух автомобілів ускладнено

На трьох ділянках автодороги Н-01 Київ-Знам’янка у Городищенському та Смілянському районах підходять до завершення роботи з влаштування верхнього, фінішного шару асфальтобетонного покриття.

На автодорозі Н-01 Київ-Знам’янка на ділянці км 183+717 – км 198+610 (у Смілянському районі) сьогодні завершуються роботи із влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття. На цій ділянці продовжуються роботи із укріплення узбіч, влаштування автопавільйонів, дорожніх знаків та розмітки.

На ділянці км 164+200 – км 176+000 автодороги Н-01 (у Городищенському районі) вже завтра, 20 червня, розпочнуться роботи із влаштування верхнього шару, наразі тут влаштовано верхній шар асфальтобетонного покриття лише 1/3 ділянки. На цій ділянці продовжуються роботи із укріплення узбіч, влаштування при кромкових лотків, бордюрного огородження.

На ділянці км 153+550 – км 163+650 (у Городищенському районі) роботи із влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття звершені, тривають роботи із укріплення узбіч, влаштування автопавільйонів, дорожніх знаків та розмітки.

Цього року буде відремонтовано та введено в експлуатацію 35,8 км дорожнього покриття на автодорозі Н-01 Київ-Знам’янка.

Контроль якості проведення ремонтних робіт здійснюється на всіх етапах поточного середнього ремонту спеціалістами Відділу якості, технічного контролю та нових технологій, Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Шановні водії
Звертаємо вашу увагу на те, що, на час проведення поточного середнього ремонту на трьох ділянках автодороги Н-01, рух автомобілів ускладнено.
Звертаємося до усіх учасників дорожнього руху з проханням бути уважними!

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв – будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших. Адже на автошляхах працюють люди!
Дбайте про власну безпеку та безпеку інших!

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ремонт доріг Сміла Черкаська область
live comments feed...