• Головна
  • Безробітні сміляни завдяки вебінарам дізнались більше про пошук роботи та навчання
центр зайнятості
13:25, 26 червня 2020 р.

Безробітні сміляни завдяки вебінарам дізнались більше про пошук роботи та навчання

центр зайнятості
Безробітні сміляни завдяки вебінарам дізнались більше про пошук роботи та навчання

Адаптуватися до нових умов пошуку роботи під час пандемії допомагають профконсультанти центру зайнятості. 75 шукачів роботи прослухали вебінари із техніки пошуку роботи, а 41 – про cоціальні послуги, які можна отримати у центрі зайнятості. На таких вебінарах  навчають:

  • саморозвитку на онлайн-платформах, які відкрили безкоштовний доступ на час карантину,
  • як писати резюме,
  • як підготуватися та успішно пройти співбесіду у відео-форматі.

Інна Дмитренко – заступниця начальниці відділу активної підтримки безробітних Смілянського МРЦЗ радить безробітним як використати карантин із користю:

“Якщо Ви бажаєте розвивати особисті компетенції, які затребувані на ринку праці та мати доступ до освітніх курсів та вебінарів для безробітних від кращих викладачів центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, радимо Вам скористатися освітнім порталом ДСЗ. А якщо бажаєте чи потребуєте вибору або зміни професіївизначитися щодо власних професійних інтересів, здібностей, схильностей, для Вас існує можливість безкоштовно отримати ці послуги он-лайн на платформі МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережаЄ чудова новина для тих безробітних, хто мріяв вчитися на Coursera, та не мав на це коштів:  ця Міжнародна платформа відкрила через служби зайнятості безкоштовний доступ до своїх освітніх програм для безробітних . А це – 3 800 онлайн курсів за вибором.”

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#центр зайнятості Сміла вебінар пошук роботи
live comments feed...