• Головна
  • Яким же насправді буде навчання в Україніі
навчання
17:09, 26 червня 2020 р.

Яким же насправді буде навчання в Україніі

навчання
Яким же насправді буде навчання в Україніі

Нещодавно директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Сергій Воронов спростував інформацію, що шириться просторами інтернету  про закінчення навчання в цьому році і початок в новому. Адже, батьки та діти весь час шукають бодай яку інформацію щодо майбутнього, але натомість отримують лише додумки журналістів.

Крім того, заступник  міністра освіти і науки Любомира Мандзій повідомила, що школярі проміжних класів мають завершити навчальний рік до 1 липня, одинадцятих класів – до 31 серпня, а учні закладів профосвіти – до 31 липня. За її словами, відповідні строки завершення навчального року у школах та закладах професійної освіти визначені відповідним рішенням, що ухвалено Кабінетом Міністрів.

«Цього року випускники шкіл і профтехів, які отримують свідоцтва про повну загальну середню освіту, звільняються від ДПА, але мають право її складати за власним бажанням, зокрема у формі ЗНО. Цим рішенням ми впорядкували етапи завершення навчального року, передбачивши час на складання тестів і занесення оцінок за них у свідоцтва як ДПА. Крім того, випускники закладів профосвіти, які також виявили бажання скласти ДПА у формі ЗНО, зможуть своєчасно отримати свідоцтво і диплом», – зазначила Любомира Мандзій.

Вона також наголосила, що відсьогодні стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання, яка триватиме до 17 липня. Далі відбудеться додаткова сесія – з 24 липня до 10 серпня. Саме через строки додаткової сесії випускники шкіл завершать навчальний рік останніми – впродовж 10 днів після визначення результатів, але не пізніше 31 серпня.

Зміни у термінах завершення навчального року та видачі свідоцтв про повну загальну середню освіту відбулись через запровадження заходів, спрямованих на протидію поширення хвороби COVID-19.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта Сміла навчальний рік майбутнє
live comments feed...