![](https://s.4733.com.ua/section/logo/upload/pers/259/logo.png?20240727)
рятівники
14:26, 27 червня 2020 р.
Смілянські рятівники на Тясмині навчались рятувати людей із води
рятівники
![Смілянські рятівники на Тясмині навчались рятувати людей із води Смілянські рятівники на Тясмині навчались рятувати людей із води](/dist-assets/images/cap.jpg)
Учора на міському пляжі річки Тясмин, рятувальники Смілянської пошуково-рятувальної водолазної групи, рятувальники ДСНС та представники Нацполіції провели навчання з порятунку людей на воді.
За легендою навчань, рятувальники отримали повідомлення про чоловіка, котрий тоне у річці. Його віднесло течією. На допомогу вирушили рятувальники, які дістали потерпілого на берег.
На березі потерпілому надали першу домедичну допомогу — зробили непрямий масаж серця.
Такі навчання неабияк потрібні, адже від злагодженої роботи всіх екстрених служб залежить життя людей, – зазначає провідний інспектор Смілянського РВ УДСНС України у Черкаській області Ірина Лисенко.
Оскільки зараз купальний сезон у самому розпалі, а попереду ще 2 місяці літа, рятувальники закликають людей обережно поводитись на воді, а у разі виникнення надзвичайних ситуацій одразу телефонувати «101».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...