• Головна
  • Чому у багатоповерхівках немає води?
вода
08:56, 2 липня 2020 р.

Чому у багатоповерхівках немає води?

вода
Чому у багатоповерхівках немає води?

Наразі мешканці багатоповерхівок, постійно скаржаться, що у квартирах то немає води, то тече аж чорна з примісями бруду. Причому в різних мікрорайонах. На верхні поверхи вода взагалі може не доходити через низький тиск. У КП «ВодГео» виправдовуються, кажуть подача води дуже погана, тому що вже 6 свердловин вийшли із строю.

На відсутність води впливає кілька факторів: витрати живильної цінної води на полив, постійна спека, низька кількість опадів. Все це призводить до того, що рівень води катастрофічно падає. Воді просто немає звідки набратись.Аби містяни не витрачали воду на полив, працівники водоканалу активно встановлюють лічильники. Лише в червні поставили близько ста лічильників у приватному секторі. Роботу в цьому напрямі продовжують. - повідомили на сайті міського голови.

Нагадаємо, що тарифи на воду одні з найвищих по всій області, з початку літа вони ще зросли. Чому люди повинні сплачувати навіть за те, чого не отримують? Чому їм не можна поливати свою ділянку? Що потім їсти зимою? Якщо голова не може забезпечити місто водою, то наврядчи він надасть містянам харчі на зиму. Хочеться звернутись до влади, з проханням трохи подумати про простолюд, ви не дозволяєте користуватись вашою "цінною" водою, для поливу, то подбайте, будьласка, про те щоб у громадян був доступ до звичайної води, яку можна використовувати для всіх потреб. Зараз влада дбає про лічильники, вони гадають ті будуть "накручувати їм бюджет", але коли вони помітять поломки - крутити буде нічого. Можливо треба вкласти сили і кошти в ремонт подачі "цінної" і "безцінної" води? А потім вже вимагати і підвищувати тарифи...

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#багатоповерхівки вода Сміла
live comments feed...