• Головна
  • У Смілі списали та зняли з балансу деякі будови стадіону «Юність»
стадіон
11:55, 3 липня 2020 р.

У Смілі списали та зняли з балансу деякі будови стадіону «Юність»

стадіон
У Смілі списали та зняли з балансу деякі будови стадіону «Юність»

На підставі листа Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» від 23.06.2020 №153, акту обстеження технічного стану, технічного звіту по обстеженню і оцінці стану будівлі технічних приміщень, що прибудовані до легкоатлетичного манежу майнового комплексу стадіону «Юність» (м. Сміла, вул. Мічуріна, 43), акту обстеження технічного стану, акту про пожежу центральної трибуни стадіону «Локомотив» (м.Сміла, вул.Б.Хмельницького, 41) та неможливості подальшої експлуатації означених споруд, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Надати згоду Смілянській дитячо-юнацькій спортивній школі «Олімп» на списання з балансу основних засобів, що непридатні для подальшого використання, згідно з додатком.

2. Смілянській дитячо-юнацькій спортивній школі «Олімп» здійснити списання відповідно до рішення міської ради від 30.08.2011 №12-6/VІ «Про затвердження Порядку списання об’єктів комунальної власності».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Кондратенка П.А., управління освіти, молоді та спорту.

У Смілі списали та зняли з балансу деякі будови стадіону «Юність», фото-1

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стадіон Сміла

Коментарі

Оголошення
live comments feed...