23:54, 3 липня 2020 р.

Купатися у р. Тясмин можна

Купатися у р. Тясмин можна

На території Сміли визначили три місця масового відпочинку населення: на вул. Ротондівська, 1 в районі стадіону «Юність», на р. Тясмин в районі смілянської школи №6 та на узбережжі Графського озера біля стадіону «Авангард».

За результатами досліджень проб води, відібраних 25 червня, вода у р. Тясмин не відповідає санітарним вимогам по ХСК (хімічному споживанню кисню), що свідчить про забруднення води органічними та неорганічними речовинами, що окислюються. Це спричинено відмиранням водорості, високою температурою повітря та річкової води, а також тривалою відсутністю опадів. Невідповідність санітарним вимогам ХСК часто призводить до мору малька риби. Людям купатися в річці дозволено.Єдине варто не заковтувати воду та не мити в ній овочі і фрукти. Для цього варто використовувати питну воду.

За мікробіологічними показниками вода в Тясмині відповідає санітарним вимогам, патогенна мікрофлора не виявлена.

Про це поінформувала головний спеціаліст відділу держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Смілянського міськрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області Наталія Улітіна.

Будьте в курсі подій разом з нами: https://www.4733.com.ua/.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сміла де можна купатися

Коментарі

Оголошення
live comments feed...