• Головна
  • У цьому році алеї парасольок у Смілі не буде
культура
10:12, 4 липня 2020 р.

У цьому році алеї парасольок у Смілі не буде

культура
У цьому році алеї парасольок у Смілі не буде

У минулому році у Смілі зробили алею парасольок, яка прикрашала центр міста. Навколо неї вчинилося кілька скандалів, частину - зламав перший же вітер, бюджетні кошти було витрачено без конкретного звіту…

Приватні підприємці та ГО «Сміла своїми руками» якось врятували ситуацію. Андрій Черничко закупив нові якісні парасольки і прослідкував, щоб їх міцно закріпили. Але восени парасольки зняли.

Весною їх не вивісили через карантин… Зараз карантин послаблений і можна повернутися до цього питання та прикрасити Смілу сучасною задумкою з парасольками, але…

Андрій Черничко розказав, що кілька разів говорив про відновлення алеї парасольок із першим заступником міського голови. Той каже, що вішати парасольки на старому місці недоцільно. Там і так вже є нічна підсвітка. Для парасольок треба знайти інше місце. Можна на бульварі Бобринського. Але треба розрахувати, щоб це місце було безпечним для перехожих, щоб враховувалась роза вітрів, парусність, аби не повторити помилки минулого року і ті зонтики не пошматував вітер.

Проте місцевій владі це питання не цікаве. Порозуміння так і не знайшли. Не можуть обрати місце і виділити кошти на будівництво підвісної конструкції та закріплення цих парасольок.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#парасольки культура Сміла
live comments feed...