• Головна
  • На Смілянщині працює Державна лісова охорона
лісгосп
10:41, 9 липня 2020 р.

На Смілянщині працює Державна лісова охорона

лісгосп
На Смілянщині працює Державна лісова охорона

У режимі постійних патрулювань нині трудяться працівники державної лісової охорони ДП «Смілянський лісгосп», докладаючи багато зусиль, аби запобігти проявам бракон’єрства та попередити лісопорушення. З цією метою розроблено ряд заходів, проводяться щоденні патрулювання лісових масивів.

Літній період завжди не простий, адже лісівникам доводиться бути пильними та уважними, оскільки у спекотну пору є великий ризик виникнення пожеж. Окрім цього, під час патрулювань працівники державної лісової охорони виявляють протизаконні дії громадян, а також проводять профілактично-роз’яснювальну роботу із людьми задля подальшого запобігання усіляких правопорушень, знайомлять із правилами поводження у лісі та дотриманням усіх протипожежних правил.

Часто лісівникам доводиться проводити бесіди з відпочиваючими, знайомити з правилами поводження у лісі, пояснювати, як не слід поводитися, говорити про можливі наслідки безвідповідального поводження на природі та чим може загрожувати байдуже ставлення та ігнорування усіх пересторог…

З початку року мобільними рейдовими групами, до складу яких входять представники державної лісової охорони, проведено 62 рейди, у їх результаті складено 10 адмінпротоколів на суму штрафів у розмірі 4,9 тис. грн. та суму заподіяної шкоди - 4,5 тис. грн., що сплачені добровільно.

Нині у лісах Черкащини встановилася висока (4 класу) та місцями надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека. У суху та спекотну погоду підвищується рівень пожежної небезпеки, тому в цю пору лісівники закликають усіх громадян бути особливо відповідальними у лісі.

Адже основною причиною виникнення лісових пожеж завжди був і залишається людський фактор – понад 90% займань з’являються через людську необережність чи недбалість. Досить часто відпочинок та дозвілля населення завдають безповоротної шкоди лісовому господарству.

Для посилення протипожежного захисту лісових насаджень ДП «Смілянський лісгосп» станом на 01.07.2020 р. проведено догляди за мінералізованими смугами протяжністю 467 км, за протипожежними розривами – 6,2 км та створено мінералізованих смуг - 3,9 км.

Лісівники Смілянщини закликають усіх громадян бути свідомими, не порушувати Закон і дотримуватися усіх правил поводження у лісі та попереджають, що у зв’язку з настанням стійкої сухої погоди, високого класу пожежної безпеки, з метою недопущення виникнення лісових пожеж на території області ЗАБОРОНЕНОвідвідування населенням лісів і в’їзд до них автомобільного транспорту та інших механізмів за винятком тих, що використовуються для потреб лісового та мисливського господарства.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

#Сміла лісгосп

Коментарі

Оголошення
live comments feed...