• Головна
  • У Смілі провели ЗНО з англійської мови
зно
15:28, 9 липня 2020 р.

У Смілі провели ЗНО з англійської мови

зно
У Смілі провели ЗНО з англійської мови

7 липня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови. У Смілі його складали на базі навчально-виховного закладу «Лідер». Це п’яте ЗНО, проведене в умовах карантину. З самого ранку під стінами будівлі зібралися випускники, вчителі та батьки. 

Майбутні студенти, які вирішили складати ЗНО з англійської мови, розповідають, як проходила підготовка під час карантину, та більшість наголошують на його негативних  наслідках.

 Однією із найбільш болючих та актуальних тем перед початком тестування було дистанційне навчання. Батьки говорять про його суттєвий вплив на рівень знань дітей. Також вони наголошують на тому, що продовження такого навчання не призведе ні до чого доброго.

Думки випускників з цього приводу розділились. Частина з них підтримує думку старшого покоління, а інша наголошує, що той, хто хотів вчитися, - вчився. 

Результати ЗНО з англійської мови оголосять не пізніше 25 липня. Поки  майбутнім абітурієнтам залишається тільки чекати і сподіватися на високі бали та успішний вступ до омріяного вишу.

Здобувачі повної загальної середньої освіти поточного року, які вибрали англійську мову для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, також отримають оцінку за шкалою 1–12 балів. Для тих, хто вивчав англійську мову на стандартному рівні, у процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання завдань № 1–16 частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», № 17–32 частини «Читання», №39–43, №49–53 частини «Використання мови» та № 59 частини «Письмо». Для тих, хто вивчав англійську мову на профільному рівні, використовуватиметься тестовий бал, отриманий за виконання усіх завдань тесту.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту - 72 тестові бали.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання тут будуть опубліковані правильнівідповідіназавданнятестів. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з англійської мови відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО не пізніше 24 липня.

Учасники, які подолають поріг «склав/не склав», зможуть узяти участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти.

Також 24 липня опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів та таблиця переведення тестових балів з англійської мови у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування з англійської мови будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО 25 липня.

Після цього навчальні заклади отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Ми бажаємо успіху молодшому поколінню, та тримаємо кулачки!

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зно Сміла
live comments feed...