• Головна
  • Різностороння підготовка у третьму колегіумі Сміли
освіта
13:57, 13 липня 2020 р.

Різностороння підготовка у третьму колегіумі Сміли

освіта
Різностороння підготовка у третьму колегіумі Сміли

  Учні та випускники повинні бути готовими змінюватися відповідно до нових потреб життя, оперувати й управляти інформацією, активно діяти, швидко приймати рішення, навчатись упродовж життя.

  Тільки у праці розкриваються здібності, збагачуються знання, закріплюються уміння і навички, проявляється творчість. Житло, громадські будівлі, транспорт та інші людські цінності - результат творчої праці людей.

  У школі №3-колегіумі під час занять з трудового навчання фізична діяльність учениць поєднується з розумовою, адже дівчатам доводиться розв’язувати цілий ряд творчих завдань: це і конструювання виробів, розробка технологій їх виготовлення та інше.

– У нашому навчальному закладі під час занять з трудового навчання фізична діяльність учениць поєднується з розумовою, адже дівчатам доводиться розв’язувати цілий ряд творчих завдань: це і конструювання виробів, розробка технологій їх виготовлення та інше,- вважає Галина Попова, вчитель обслуговуючої праці школи №3-колегіуму.

 В учениць, що працюють над проєктами, відбувається формування предметних проєктно-технологічних компетентностей:

  • забезпечення знань про даний виріб, поглиблення знань з технології поетапного виготовлення та удосконалення процесу виготовлення виробу;
  • інформаційно-цифрові;
  • формування комунікативних, соціальних компетентностей, компетентностей продуктивної творчої праці;
  • розвиток творчого підходу до вирішення завдань, конструкторські та дослідницькі навички

Створюючи корисні речі, беручи участь в процесі продуктивній праці, дівчата відчувають себе учасниками виробництва. Вони починають по справжньому розуміти значення багатьох професій в нашому житті і вчаться поважати представників цих професій, роблять деякі висновки стосовно вибору своїх майбутніх професій.

Педагоги школи №3-колегіуму готують дітей до праці ще з перших років навчання в школі. Форми і методи роботи, які вчителі використовують в процесі трудового навчання, виховують в учнях працелюбність і старанність, акуратність і бережливість, відповідальність за доручену справу, любов і повагу до людей праці.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#колегіум №3 Сміла

Коментарі

Оголошення
live comments feed...