• Головна
  • Сьогодні відбулось ЗНО з біології
зно
14:40, 13 липня 2020 р.

Сьогодні відбулось ЗНО з біології

зно
Сьогодні відбулось ЗНО з біології

Сьогодні 13 липня провели ЗНО з біології. На Черкащині для його зареєструвалися 4033 особи, з яких прийшли на тест 2800 (69,4%), інформують в управлінні освіти і науки ОДА.

У тесті ЗНО з біології було 50 завдань, на виконання яких учасникам мали 150 хвилин. За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація. Максимальна можна набрати 82 тестові бали, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з біології. Правильні відповіді опублікують у вівторок, 14 липня.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з біології відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО, що відбудеться 24 липня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів та таблиця переведення тестових балів з біології у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування з біології розмістять на інформаційних сторінках учасників ЗНО 25 липня. Після цього навчальні заклади отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об’єктивні причини, можуть протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Додаткове тестування з біології відбудеться 5 серпня.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зно Сміла

Коментарі

Оголошення
live comments feed...