• Головна
  • У Смілянському міському РЕМ реставрують авто самостійно
РЕМ
09:38, 15 липня 2020 р.

У Смілянському міському РЕМ реставрують авто самостійно

РЕМ
У Смілянському міському РЕМ реставрують авто самостійно

Автомобіль для енергетика, який працює в «полях» - незамінний помічник. І коли цей помічник працює добре, то і робота йде швидше та злагодженіше. - розповідають у Черкасиобленерго.

У Смілянському міському РЕМ реставрують авто самостійно, фото-1

Власними силами оновлюють свій автопарк у Смілянському міському РЕМ. Нещодавно, наприклад, у ньому з’явилися новенькі «Жигулі». Точніше нові лише зовні, насправді ж – перероблені зі старої автівки.

Інженер із транспорту РЕМ Микола Меркулов каже – це вже друга машина, яка піде в експлуатацію після рук місцевих майстрів. Вона повністю безпечна для використання і головне – відповідає усім наявним до такого транспорту вимогам.

– Дякуючи керівництву «Черкасиобленерго» та директору нашого РЕМ, виділяються кошти на ремонти техніки. Кузови цих автомобілів були дуже піддані корозії. Ми їх за допомогою перекидачів самі перекидали, самі варили і все переробляли. Хлопці стараються, зібрали все, можна сказати, «з нуля», по запчастинах, – розповідає він.

При цьому додає: на цьому місцеві умільці зупинятися не збираються. Зокрема, є ще одна «Газель», яку, якщо все буде добре, планують оновити наступного року. Пофарбують, оновлять зсередини – і буде готова до виїздів.

Звісно, хлопці мріють про нові, потужні автівки. Зрозуміло ж, що забезпечити всі бригади такими одночасно неможливо. Тому поки що смілянські енергетики, як то кажуть, узяли ситуацію в свої руки і стараються власними силами покращувати те, що вже мають.

– Загалом, за останні роки відчуваються кардинальні зміни як у діяльності РЕМ, так і в Товаристві в цілому, – технічне забезпечення значно покращилося, є всі необхідні запчастини, пальне, – відзначає Микола Леонідович.

Про позитивні зміни каже ідиректор РЕМ Руслан Вітер. За його словами, нині у водіїв та монтерів є всі належні умови для безпечної та комфортної праці. У структурному підрозділі всі виробничі бригади мають приміщення, де стоїть їхній автомобіль, а також невеликий склад у боксах та кімнати, де працівники можуть переодягнутися і пообідати. Крім того, й у адміністративному приміщені є загальна кімната для служби механізації та транспорту.

– Найближчим часом також плануємо ще облаштувати кімнату для прийому їжі для контролерів та співробітників, які знаходяться на базі РЕМ. Там будуть усі необхідні умови і побутова техніка для того, щоб спокійно пообідати, - розповів він.

Стабільність роботи підприємства сприяє появі нових кадрів, – говорить директор РЕМ. Наголошує – ремонтні роботи триватимуть і надалі, адже забезпечення працівникам гідних, продуманих, безпечних умов праці – завжди було і залишається одним із пріоритетів для Товариства.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#РЕМ машини Сміла

Коментарі

Оголошення
live comments feed...