зно
12:09, 16 липня 2020 р.

У Смілі склали ЗНО з географії

зно
У Смілі склали ЗНО з географії

15 липня відбулося тестування з географії. Як повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, для проходження тесту з географії зареєструвалися 130 тис. 939 осіб, для яких створено 8 тис. 938 аудиторій у 554 пунктах тестування.

У області зареєструвалося 3792 особи, з яких з’явилися 2861 особа (75,4%).

В самому тесті було 54 завдання, за правильне виконання яких можна набрати 90 балів. Допуск учасників до пункту розпочався о 9:50 і тривав до 10:50. Учасників які прибули до пункту тестування після 10:50 - було не допущено до участі в ЗНО. 

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з географії.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 16 липня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Відповіді на тести ЗНО.

Встановлення порога «здав / НЕ здав» і визначення результатів ЗНО з географії Відбудеться 28 липня.

Після цього навчальні заклади отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів з географії.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь у зовнішньому оцінюванні з об'єктивних причин, можуть протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, в якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, і відповідну заяву .

Додаткове тестування з географії відбудеться 7 серпня.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зно з географії Сміла

Коментарі

Оголошення
live comments feed...