• Головна
  • Смілянські депутати продовжують сваритись, а люди страждають
медики
16:12, 16 липня 2020 р.

Смілянські депутати продовжують сваритись, а люди страждають

медики
Смілянські депутати продовжують сваритись, а люди страждають

На одному з смілянських сайтів заявили, що зарплату медики досі не отримали.

Нагадаємо, що з червня медики запрошували пресу та стояли під стінами мерії з плакатами, просячи видати зарплату. Приїхало навіть обласне телебачення, та судяи з усього, нічого не подіяло. Мед.персонал залишається без зарплати.

 Ось таке повідомлення можна прочитати на сайті:

Депутати переконані – екс-секретар міської ради Віктор Федоренко не дотримує свого слова. Його вже не раз ловили на тому, що він не виконує своїх обіцянок.

Нещодавно Віктор Федоренко відкрито, на камери, обіцяв віддати медичним працівникам, які вже третій місяць без грошей, свою зарплату та кошти із свого виборчого округу. У сумі аж один мільйон гривень виходило! І де ці гроші? Хтось із медиків отримав Федоренковий мільйон?

Також нещодавно Віктор Антонович обіцяв прослідкувати, щоб на школу №4 пішли передбачені для неї кошти на ремонт підлоги. Освітяни чекають, чекають, а грошей все немає… обіцянка не виконана…

Депутати не довіряють Вікторові Федоренку, бо він їх обманув, сказавши, що виграв суд щодо відновлення на посаді, і оманним шляхом зібрав підписи на свою користь. Але, як виявилося, то все була неправда.

Прикладів можна наводити багато. Лише в одному Віктор Федоренко послідовний – це любов до влади. Він обіцяв, що не триматиметься за посаду, а на ділі – з крісла його не можна зігнати, навіть незважаючи на недовіру більшості депутатів.

Як бачите війна між депутатами продовжується, вони пишуть один на одного заяви до поліції, та звичайно ж це нічого не дає. І замість того щоб об'єднатись та допомогти школі і медикам вони сваряться в інтернеті.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#депутати сваряться Сміла медики виплати

Коментарі

Оголошення
live comments feed...