• Головна
  • На засідання у Смілянську раду прїхав Роман Боднар
міськрада
11:59, 17 липня 2020 р.

На засідання у Смілянську раду прїхав Роман Боднар

міськрада
На засідання у Смілянську раду прїхав Роман Боднар

Вкотре вже Смілянська Міська Рада не може вирішити найважливіші питання, самою простою відмовкою міського голови - депутати не збираються на нараду. А зараз прямо "кипить" голосувати за зміни міського бюджету, які допомогли б виплатити заробітну платню медикам.

На засідання у Смілянську раду прїхав Роман Боднар, фото-1

З метою миротворства та допомоги у вирішенні низки питань, приїхав на сессію очільник Черкаської ОДА Роман Боднар.

– Мусив приїхати на засідання, проблема вийшла за межі рівня міста. Кворуму немає, але зобов‘язані напрацювати дорожню карту і вирішити питання. Готовий виступити комунікатором між сторонами, хоч це і не моя безпосередня компетенція. Страждають сміляни, тому повинен втрутитися. Це не тиск, а пошук компромісу, хочу, щоб сторони почули один одного. На наступному тижні маємо розблокувати цей деструктивний процес. Продовжуємо переговори, – сказав очільник ОДА.

Нагадаємо, що у Смілянській міськраді вже багато часу не можуть провести засідання через конфлікт між більшістю та опозицією, кілька місяців поспіль немає кворуму на сесіях і, відповідно, ухвалення рішень на крористь містян. Ні пресса, ні мітинги ніяк на голову Сміли не впливають.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Боднар міськрада Сміла 122 сессія конфлікт
live comments feed...