• Головна
  • У Смілі знову готують людей до підвищення тарифів на вивіз сміття
сміття
17:45, 19 липня 2020 р.

У Смілі знову готують людей до підвищення тарифів на вивіз сміття

сміття
У Смілі знову готують людей до підвищення тарифів на вивіз сміття

Загальне міське сміттєзвалище зараз на території Залевківської сільської ради. Влада висловила свої опасіння, що долучившись до іншої громади залевчани підвищать тариф.

Виявляється, що поки міськрада встановлює майданчики для сортування сміття, вони не думають зовсім куди сміття потраплятиме далі? То для чого ж тоді сортувати?

На Сміла.ЮА прокометували так:

Як відомо, загальне міське сміттєзвалище знаходиться за межами міста – аж на території Залевківської сільської ради. Поки що смілянська влада сплачує символічну ціну за користування сміттєзвалищем, але незабаром все може круто змінитись.

Справа в тому, що Залевківська сільська рада планує приєднатися до Степанківської ОТГ. Представники цього ОТГ не дрімають, а активно агітують Залевки пристати до них, і вже описують свої степанківські плани на смілянське сміттєзвалище. Вони хотіли б побудувати тут свій завод із переробки сміття, обіцяють створити робочі місця і дати людям зарплату…

І навіть якщо не буде того заводу і тих світлих ідей, Сміла все одно може втратити своє сміттєзвалище. У всякому разі оренда за землю під полігоном у рази збільшиться. Адже чужа Степанківська ОТГ не буде робити Смілі якісь поблажки.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сміла сміття

Коментарі

Оголошення
live comments feed...